Hop Animal Double Double IPA

13
2167

Imperial IPA z Revelation Cat.

Przedostatnie piwo z Revelation Cat, to Double Double IPA, czyli po prostu Imperial IPA. Niestety chyba piłem to piwo zbyt zimne i niestety, niestety za długo z nim czekałem.

13 KOMENTARZE

 1. Tomku! Pytanie może mało piwne, ale zauważyłem, że posiadasz sporo „piwnych” koszulek. Gdzie można je zdobyć? Pozdrawiam!

 2. No chyba jednak pół roku dało „kotkowi” radę. Szkoda, bo w Polsce raczej ciężko dostać takie piwka świeże, i przechowywane zgodnie z tym co piszą na etykiecie: ukarz mnie, przechowuj mnie w ciemnym i zimnym pomieszczeniu. Kiedyś widziałem w sklepie piwa R.Cata ale stały na lodówce, gdzie znając prawa fizyki było cieplej niż w każdym innym miejscu, co skutecznie ostudziło mój zapał.
  Troszkę szkoda, ale przy takim „arsenale” piwnym ciężko wszystkiego dopilnować, a zawsze jest ta opcja skosztowania „świeżego” żeby sprawdzić „czy aby nie mdły” 😀

 3. Tymczasem w USA…
  tvn24bis . pl/informacje,187/w-kolorado-spada-sprzedaz-piwa-po-legalizacji-marihuany,394991.html
  Ale co wam powiem to, ze AIPA pod jointa to najlepsze zestawienie 😀

 4. Dowcip polega na tym, że chyba to nie kwestia tego, że za długo z nim czekałeś. Miałem świeży egzemplarz i aromat też był słaby, smak owszem w porządku ale nie chłodziłem go.

   • Obawiam się, że Revelation Cat po prostu przy wszystkich swoich IPA stosuje chmiele dające bardziej ziołowy aromat niż cytrusowo-owocowy. Mi się to kojarzy z tymiankiem i podbiałem. Zamierzam mimo to jeszcze popróbować trochę piw zbliżonych do tego stylu od RC, mam nadzieje, że moje przeświadczenie jest błędne.

 5. Ja zbyt długiego przetrzymywania mocno chmielonych piw oduczyłem się po Easy Riderze, z którym zwlekałem tak długo, że wylazła z niego piękna skarpeta. Od tamtej pory wszystkie IPA idą w pierwszej kolejności.

  A co do degustowanego piwa, może po prostu w miarę picia przyzwyczaiłeś kubki smakowe do tego alkoholu i dlatego na koniec wydało Ci się jednak smaczne? 😉

 6. Z „as well might be green” nie chodzi przypadkiem o to, że 'wrażliwcom’ z nadmiaru mocy może się zwrócić? 😉 Taki niewinny żart ze strony browaru.

Leave a Reply