Piwne newsy 16.12.13

36
2192

a w nich m.in. Mega Premiera w Browarze Widawa.

Wielka premiera w Browarze Widawa – 4 zupełnie nowe piwa i nowa warka Renifera, a to wszystko już 21. grudnia kiedy nastąpi Piwowarska Gwiazdka. Dodatkowo: nowe piwa z Olimpu i Pracowni Piwa, nowe browary restauracyjne. Oraz przypomnienie o Kursie Podstawowym „Co Ty wiesz o piwie?”, który odbędzie się 20. grudnia o godzinie 18.00 w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu w ramach Akademii Beer o’Clock.

36 KOMENTARZE

  • dokladniej to uwarzyli je w browarze emelisse w holandii:

   „In November we did a collaboration brew with Emelisse Brouwerij in the Netherlands. The beer: Grodziskie”

  • Ja jestem z Poznania i do mnie całe życie 24 grudnia przychodził Gwiazdor. Mikołaj przychodził 6 grudnia i zostawiał drobne upominki w czystych butach wystawionych przy drzwiach.
   Ale moja żona jest z północnej Wielkopolski przy granicy z Kujawami i do nich Gwiazdor jakoś nie docierał.
   Ale prawda jest taka, że jakby się ten gość nie nazywał, to i tak zwykle obdarowuje nas prezentami.

  • Elbląg, bulwar Zygmunta Augusta 12, jakiś tam dom weselny.

   A tym czasem najprawdopodobniej(brak oficjalnego potwierdzenia) i znienacka (w sensie, że tak szybko uruchomili) ruszył browar w Hotelu Lwów w Lublinie.

 1. Pod postem podałem oficjalnie, że będzie to grodzisz, więc to już nie tajemnica. 😀
  Dodam tylko,że 25 Plato nie oznaczało jednego piwa. Będą dwa na raz BW i RIS.

  Pozdrawiam Tomek

  • Tak, to prawda. Bardzo mi przykro, że szkolenie nie dojdzie do skutku. Sprawa od nas zupełnie niezależna, niestety Browar Mieszczański postawił nas przed faktem dokonanym. Niestety termin 16. stycznia również jest zagrożony. Osoby, które zdecydują się na kurs w późniejszym terminie (30.01.14), mogą liczyć na rekompensatę ze strony Akademii.

 2. A najdziwniejsze w tym wszystkim jest fakt, że chcąc wejść na stronę Akademii Beer o’clock pojawia się komunikat, że konto zostało zablokowane hmmmmmmmmm

Leave a Reply