Reklama panelu degustacyjnego w ZUPie 8.11.2013

9
2107

[REKLAMA]

W najbliższy piątek 8.11.2013, czyli w Międzynarodowy Dzień Stoutu, wraz z Zakładem Usług Piwnych z Wrocławia organizujemy panel degustacyjny stoutom poświęcony pt. „Ciemność widzę”. Cena panelu to 130 zł/os. Zdegustujemy 8 piw, które będą stanowiły przekrój przez wielką rodzinę stoutów, od dry stoutu poczynając, przez milk, smoked, a na Russian Imperialach kończąc. Zapisy tradycyjnie w ZUPie.

Jeszcze raz zapraszam.

9 KOMENTARZE

 1. Bardzo fajna inicjatywa-szkoda ze nie będę mógł byc-stout to również mój ulubiony styl.
  Z ciekawości -o ile można wiedzieć -ile piwa jest w degustacji.
  Zakładam że realnie 0,2-0,3 litra dla kazdego piwa powinno być. Przynajmniej ja tak mam-mniejsza ilość jest tylko aby posmakować czy warto pić dane piwo. Z drugiej strony -nie macie napisane jakie to będą piwa -zakładając z Twojej wypowiedzi że co najmniej 2 RISY -a Risy które ja pijałem to min 10%alko – pewnie z jeden Porter Bałtycki -kolejny mocarz to reszta typowych stautów od 5 do 6 -to po 8 takich porcjach 0,3 -może być…. wesoło:)
  javiki

 2. No tak jak już napisałem to sam doszedłem do tego ze chyba ok 150-200ml 🙂
  W związku z moją nieobecnością a chęcią uszanowania takiego dnia – mógłbyś polecić ze 4 stouty w kolejności właściwej-coby zrobić zakupy? Jako ostatni będzie RIS-jakiś-bo jeszcze nie wiem:)
  javiki

  • Myślę, że warto spróbować dwóch premierowych piw Kreta i Hery. Pytanie czy będzie szansa je kupić wcześniej. W ostateczności zacząłbym od jakieś dry stoutu – Primator, Zawiercie lub Guinness, potem coś pośredniego Nitro, Smoky Joe, a na koniec z grubej rury RISy, myślę, że w taki dzień, nawet dwa nie zaszkodzą. 😉 Byle nie Tokyo z BrewDoga.

 3. Fajnie, że idea panelu degustacyjnego zostanie zrealizowana, ale:
  1) Dla mnie za szybko po kursie. Minimum to miesiąc przerwy. Sądzę, że gdyby ktoś chciał się załapać na wszystkie inicjatywy, to powinny się one odbywać optymalnie raz na 2-3 miesiące.
  2) Nie jestem miłośnikiem stoutów. Są międzynarodowe dni jakichś innych stylów? 😉
  3) Dalej jestem chory :/

  Powodzenia.
  Gdyby jednak frekwencja nie dopisała, to nie lękaj się, bo do trzech (conajmniej) razy sztuka 🙂
  Pozdrawiam

Leave a Reply