Hoppy Belgian Style Blonde z Harpoona

8
1629

czyli inspirujące piwo z nie tak małego browaru.

Ostatnie już piwo z browaru Harpoon, którego ekipę miałem okazję poznać podczas ich wycieczki do Polski. To piwo sprawia, że naprawdę w innym świetle widzę ten niemały przecież browar. Genialny pomysł na zaktywizowanie pracowników i jak pokazuje to piwo można dzięki niemu uzyskać naprawdę ciekawe efekty. O ile Harpoon IPA i Harpoon Dark były poprawnymi, niczym nie wyróżniającymi się piwami, choć nie wątpię, że są końmi pociągowymi dla całego portfela marek, bo się po prostu sprzedają, to Hoppy Belgian Style Blonde jest arcydziełem. Jak nie jestem miłośnikiem łączenia belgijskich klimatów z amerykańskim chmielem, tak tutaj byłem oczarowany.Mam nadzieję, że scenografia się podobała. 😉

Jeszcze fotka z Instagrama.

 

 

8 KOMENTARZE

      • Jeżeli piwo nie jest osiągalne w Polsce i nawet w stanach to po co recenzować jak nikt nie będzie miał okazji je zdegustować ???

        • A czy degustacja ma na celu jedynie zachęcenie lub zniechęcenie do zakupu piwa? Nie. Recenzja jakiegoś piwa to jest jakaś historia, którą opowiadam. A akurat to piwo ma piękną historię.

Leave a Reply