I Festiwal Piw Rzemieślniczych w Annopolu

17
2485

Co będzie lane?

Już w najbliższą sobotę i niedzielę (29-30. czerwca) odbędzie się I Festiwal Piw Rzemieślniczych w Annopolu k./Środy Wielkopolskiej. Wiemy już kto będzie reprezentował Polskę. Czy mamy szanse w konfrontacji z gośćmi z zagranicy? Powiem, że będzie ciężko. Zobaczcie co przywiozą goście z zagranicy i czym im odpowiemy. Mamy ostrego zawodnika. Więcej informacji logistycznych w poprzednim wpisie. Do zobaczenia w Annopolu i pamiętajcie hasło: blog.kopyra.com.

Zapraszam do Annopola już w sobotę o 10-tej.

PS: informacja o odjazdach busa ze Środy Wlkp. za profilem wydarzenia na FaceBooku.

„Odjazdy z Dworca PKP w Środzie:
10:00
12:00
13:30
15:00
Ostatni kurs w kierunku Środy Wielkopolskiej (na ostatni pociąg do Poznania): 20:10”

 

 

17 KOMENTARZE

  • Powiem szczerze, że z Twojego tekstu nie wyłonił się obraz jakiejś strasznej katastrofy. Poza tym, przez 2 lata mogło się sporo zmienić. Pomyśl, że 2 lata temu nie było jeszcze Artezana, AleBrowaru, Pinta raczkowała, w Kormorania ni śnili o AIPA itd.

 1. Co do zniżki, to nadal obowiązuje zasada 50 pierwszych osób czy może się coś zmieniło w tej materii? Mam nadzieję, że Nosorożca wystarczy do niedzieli [sesja :/]…

 2. Ale czad z tymi rabacikami na hasełko blog.kopyra.com.
  Tak trzymać !
  Odnośnie szkła festiwalowego co to dokładnie będzie ?
  Tak sobie pomyślałem dlaczego nikt nie wpadnie na pomysł by „zerżnąć” wzór ze szkła austryjacko-niemieckich sommelierów i dać naszym piwoszom taki prezent przy okazji jakiegoś festiwalu ?
  Mogło by być nawet z napisem „blog.kopyra.com”.
  😉

 3. Powinienem się pojawić. Może dasz się namówić na 2-3 łyki mojego IIPA i wyrecytować wady laikowi świeżakowi… a jak nie to chociaż fotka

  Pozdrawiam

Leave a Reply