Konkurs Blog Roku 2012

17
2374

i przedpremierowa degustacja Orki.

Do konkursu na Blog Roku 2012 zgłosiłem się w 3. kategoriach. Blog.kopyra.com został zgłoszony w kategorii firmowe i profesjonalne (w sumie czuję się profesjonalistą, a skoro jest „lokowanie produktu”, to spokojnie myślę można go uznać za firmowy), dieta.kopyra.com został zgłoszony w kategorii zdrowie i kulinaria (zgłosiłem go głównie z myślą o jakimś wypromowaniu go poprzez ten konkurs), no i mój kanał na Youtube, gdzie publikują moje filmy, został zgłoszony w kategorii Vlogi. I ta ostatnia wydaje się najbardziej obiecująca, bo jest tam najmniej zgłoszeń. Z każdej kategorii do finału wchodzi 10 blogów z największą liczbą głosów. Skoro w kategorii „firmowe i profesjonalne zgłoszono 223 blogi, w kategorii zdrowie i kulinaria 334, a w kategorii vlogi tylko 37. Jak więc łatwo zauważyć najprościej wyjść z grupy w kategorii vlogów. I tutaj proszę Was o pomoc. Jeśli uważacie, że to co nagrywam w filmach, to co piszę na blogu jest na tyle sensowne, że powinni to też zobaczyć inni, to proszę Was o

SMS pod nr 7122 o treści H00060

Koszt SMS to 1,23 zł (czyli 1 zł + VAT 23%). Dochód z SMSów przekazany będzie na obozy integracyjno-rehabilitacyjne dla dzieci niepełnosprawnych i z rodzin potrzebujących pomocy. Głosowanie trwa do 31. stycznia do godziny 12:00.

Żeby ten wpis nie był jednak li tylko wyciąganiem ręki, będzie też reklama i zapowiedź premiery Orki czyli Cascadian Dark Ale, czasem zwanego Black IPA. Jest to piwo intensywnie chmielone, jak IPA, ale czarne jak stout, choć nie powinno być tak jak stout palone.

Proszę o głosy w konkursie (SMS na nr 7122 o treści H00060) i zapraszam na premierę piwa Orka – Killer Whale

17 KOMENTARZE

    • Jeden, z danego nr telefonu. Drugi można wysłać od żony, brata, siostry, szwagra itd. Oczywiście można też zagłosować na blog.kopyra.com, ale mówiąc szczerze chyba szkoda kasy.

  1. A jak wygląda dystrybucja Orki ? Od 2.02 w całej Polsce, czy powoli rozejdzie się w świat ? Ja bym się chętnie napił, bo ostatnio słabo zadowolony chodzę 😀 …
    To jeszcze napisz mały harmonogram : kiedy Kruk, kiedy Shark, kiedy jakaś nowość (najlepiej niezbalansowane, budzące kontrowersje 😉 ) ??

    • Raczej wracamy do koncepcji – premiera w browarze, a później w Polskę. Chodzi o to, żeby była motywacja odwiedzić browar. Ale póki piw nie wyjadą trudno coś konkretnego powiedzieć.

      Shark już fermentuje, po nim najprawdopodbniej bierzemy na warsztat Kruka. A potem… zobaczymy.

Leave a Reply