Strona główna kopyr degustuje degustacje PerŁał czy PerKał? kopyr degustujedegustacjeżebyściewyniemusieli PerŁał czy PerKał? Przez kopyr - 9 sierpnia 2023 0 739 Moim zdaniem średnia nazwa, ale w połączeniu z tym akurat krojem pisma już w ogóle gówniana. Perłał by Perła. Udostępnij: Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Drukuj (Otwiera się w nowym oknie) Drukuj Email a link to a friend (Otwiera się w nowym oknie) E-mail Zostaw odpowiedźAnuluj pisanie odpowiedzi