EURO Blamaż? [ja to widzę inaczej]

4
830

Ja to widzę inaczej.


4 KOMENTARZE

 1. Stary, w tym tempie to mnie życia zabraknie zanim zobaczę reprezentację Polski choćby w półfinale. Takie pocieszenia to ja słyszę od 40 lat niestety. Żeby zrobić jakieś zmiany to PZPN należy upaństwowić i stworzyć zupełnie nowy system szkolenia, bo w obecnej konfiguracji widać jak ta instytucja jest niewydolna, jaki poziom reprezentuje nasza liga? Żaden. Dlatego ja już mam dość zadowalania się ogryzkami w postaci najlepszych, którzy odpadli w grupie. Co zrobił Boniek po Nawałce? Wrzucił na trenera szwagra, kuzyna Brzęczka i udawał że to dobry wybór, chcesz go bronić? Proszę bardzo, ale to było kurestwo przypieczętowane białym orzełkiem na piersi. Ja mu tego nigdy nie wybaczę, niech spierdala. Polska reprezentacja tylko pod państwową banderą, a nie prywatną. I tyle mam do powiedzenia na ten temat.

  • Zajebiste rozwiązanie wszelkiej maści etatowców (pokroju Nowej Sanacji, czyli PiS): upaństwowić, zmonopolizawać a najlepiej to ustawowo zakazać konkurencji!

  • Hej MK,
   piszesz że 40 lat, to pewnie pamiętasz jeszcze Espania`82 ?
   To były czasy.
   3 miejsce na mundialu, po przegranej tylko z Włochami – późniejszymi mistrzami świata.
   A graliśmy wtedy w osłabieniu bez Bońka.
   Na koniec wygrana z Francją 3:2 i świetny powrót Szarmacha na koniec imprezy do reprezentacji.
   Ja się cieszę że żyłem w tamtych latach i widziałem to na własne oczy.
   Bo wiem że to były jedyne takie mistrzostwa dla polskiej piłki nożnej i jedyne tak udane za mojego życia.
   Wszystkim młodszym szczerze współczuję że niczego takiego nie przeżyli i już nie będą mieli takiej okazji.

 2. Nie ma problemu. Przecież polski rząd i tak nie uzna wyniku. Sędziami za to zajmie się izba dyscyplinarna. Pani co to kumaci wiedzą doliczy to Szwedom do rachunku ryczałtem do rachunku za potop 😉

Leave a Reply