Ostatni taki LIVE

6
4073

Wbijajcie. Może zaczniemy trochę wcześniej niż o 19:00. Może o 18:30.

6 KOMENTARZE

 1. Jak zacząłem Cię oglądać, miałeś tyle wrzuconych filmów, że można było zaległe obejrzeć w jeden wieczór. Istniały Pinta, AleBrowar, potem Ursa Maior i inne Pracownie Piwa (chyba każdy teraz w innym miejscu). Czasem się nie zgadzaliśmy, ja lubię koźlaki, nie lubię dry stoutów, ale kto inny by nam zrobił w pandemii festiwal piwa chodząc wokół domu? 🙂 Są inne kanały o piwie i nietylko, ale tylko tu wchodziłem codziennie, żeby zerknąć, czy coś nie wpadło. Tak inaczej tu było, tak.. no z czasem jak do znajomego wpadałem. Dzięki i wszystkiego dobrego. Do piątku 🙂

 2. Cześć, dzięki za wszystko, a przede wszystkim za to, że sam w domu zacząłem warzyć piwo. Twoje zdrowie Double Califią:)
  Pozdrawiam.

 3. Tomku, kilka szybkich zdań do Ciebie. Czuję dziwną potrzebę żeby je napisać, gdyż dzięki Tobie mogłem odkryć ciekawy świat kraftu i jestem Ci za to bardzo wdzięczny. Dużo się dzięki Tobie nauczyłem i zyskałem nową pasję. Dzięki Twoim filmom uwarzyłem już sporo własnych piwek i widzę jak robią to moi znajomi. Naprawdę fajne uczucie. Jak mniemam – dla Ciebie pewnie też fajne.

  Ważne żeby robić w życiu to, w czym się jest naprawdę dobrym. Z tegoż powodu bardzo szanowałem ten kanał za wiedzę i doświadczenie, jakie się z niego wylewały. Widać było, że jesteś dobry w tym co robisz, że masz wiedzę i zacięcie. Niestety na tym drugim kanale tego nie widać. Ciężko mi powiedzieć czym tak naprawdę jest ten drugi kanał. Bez urazy, ale wygląda na ostry przebieg kryzys wieku średniego nagrany na taśmę. Dzielenie się wiedzą wszelaką dla subów to obecnie domena kołczów oraz uroczych dziewczynek, których pomysłem na życie jest mówienie o czymkolwiek – byle gadać, aż do kogoś coś trafi. Chyba nie tędy droga. Ciężko wywnioskować czy wrócisz do świata żywych, czy nie wrócisz. Już mi to totalnie nie leży.

  Ja, jako stały słuchacz, odłączam się teraz na stałe, ale uważam, że jesteś wporzo gość i trochę mi szkoda patrzeć jak mówicie sobie „adios” ze zdrowym rozsądkiem. Było tutaj sporo dram, politycznego pierdololo oraz dziwnej treści wszelakiej. Jak na moje standardy to i tak długo wytrzymałem, ALE przetrwałem „koniec chlania” – wisisz mi za to piwo 🙂

  Każdy popełnia błędy. Mam nadzieję, że jeszcze usłyszymy jak Tomek Kopyra robi coś ciekawego w świecie kraftu. Trzymaj się Tomek, do zobaczenia (być może) przy dobrym piwie na jakimś festiwalu 🙂 Pozdrawiam.

 4. Dzień Dobry.Obejrzałem wczorajszy ostatni odcinek z ciastkami owsianymi i mlekiem (miało być kakao).

  Podsumowując bywały na przestrzeni lat ciekawe Twoje wypowiedzi na blogu,aczkolwiek moim zdaniem degustacje były nudne i trafiały do piwnej gimbazy.

  W każdym razie dziękuję za wszystkie lata na tym blogu oraz Browar.biz .Trzeba przyznać ,że dołożyłeś swoją cegiełkę w szeroko rozumiane pojęcie piwne w Polsce ,za co jestem Ci bardzo wdzięzny.

  Wspominałeś wczoraj ,że wrócisz gdy piwna rewolucja będzie w potrzebie…?

  Każdy inaczej odbiera piwną rewolucje dla mnie rewolucją były takie piwa jak Dobry Wieczór,Koniec Świata z Pinty (atak chmielu był moim zdaniem lepszy na początku bo był bardziej karmelowy)
  Smokey Joe ( rewelacyjne piwo ) czy RIS z kwiatem czarnego bzu z AleBrowaru.

  Wielki szacunek za promowanie piwa grodziskiego ,którego jestem wielkim fanem!

  W moim mniemaniu każde piwo rzemieślnicze bardzo dobrej jakości dostanę z AleBrowaru Pinty
  I smaczne stouty z Browaru Za Miastem.

  Jeżeli chodzi o piwa powszednie to jako lokalny patriota zawsze kupię piwo z: Ambera ,,Bytomia ,Gościszewa Kormorana ,Kościerzyny .
  Rzemieślnicze zawsze AleBrowar i Pinta .

  Wspominałeś wielokrotnie o udziale małych browarów w krajowym rynku.Browary regionalne że względu na płacenie niższej akcyzy nie przekroczą nigdy mocy produkcyjnych ,a rzemieślnicze zawsze będą niszą bo wielu konsumentów takiego piwa zwyczajnie warzy je w domu .
  Osobiście do warzenia stouta używam do 40% słodu owsianego ,lub modyfikuje Grodziskie słuszną różą podczas warzenia.

  To tyle Panie Kopyra ,życzę powodzenia na nowym kanale. Z wyrazami uznania za wszystkie lata .Michał Labuda .

Leave a Reply