Podsumowanie Tygodnia 5.2.21

5
933

Jedziemy z Podsumowaniem Tygodnia LIVE od 19:00.

5 KOMENTARZE

 1. Tomek, a propos zgonów. Według danych 38,712 osób zmarło w Polsce na COVID, mówisz o 70 000 nadmiarowych zgonów. Uważasz, że 30 000 zgonów jest nie doszacowanych i to też COVID czy reszta, bo przyszedł COVID? Bo jeśli oni umarli przez zator służby zdrowia to jest to jakiś argument na rzecz szurów od koronaświrusa.

 2. Tomku, a Ty myślisz, że jesteś mądrzejszy od myśliwych i leśników. Poczytaj o tym dlaczego jest dużo sosny w lasach i dlaczego się odchodzi od tego? Ale Ty wiesz lepiej niż szwagier leśnik…

  Poczytaj o równaniu Równanie Lotki-Volterry i dlaczego wskazane jest strzelanie do zwierząt i kontrola… Poza tym sam korzystasz z drewna – jak zostawisz wszystko w pokoju to skąd surowiec?

  Bez regulacji i dobrej gospodarki wodnej byłoby dobrze? Susz Ci mało? Trochę odrealniony jestes.

 3. Kościół ma być przede wszystkim Kościołem ludzi gorąco wierzących i moim zdaniem PiS bardzo dobrze robi jak robi, a jeszcze lepiej robi dla Kościoła skrajna lewica prawda malując sprejami, przebierając się za księży, pariodiując msze czy też, sprzedając na aukcji obraz z Kermitem żabą. Bardzo dobrze robią. Kościół ma być wspólnotą ludzi gorąco wierzących, choćby mieli się zbierać gdzieś w kanałach jak pierwsi chrześcijanie w katakumbach. Jezus nie powiedział nigdzie, że on chce zbawić wszystkich, zbawieni będą tylko ci, którzy w niego wierzą.

 4. Gadasz już jak młody Stuhr, „o matko jak tu źle, jaka ta władza jest straszna, tu się już nie da żyć w tym kartoflanym kraju”. Ale jednak siedzi i tu dostaje role, do Hollywood nie wyjedzie bo tam co najwyżej dostałby miotłę do zamiatania na planie filmu, podobnie jak Ty za granicą gadałbyś co najwyżej do Niemca o wurstcie i prawda pilsie. Jak Wam tak źle to wyjedźcie już jutro. Aaaaaa nie da się? To tutaj jest prawda ta przebrzydła publika, która głosuje na PiS i zapewnia byt, kupując te piwko. W tym jest problem. No cóż!
  Ta pogarda dla ludzi Was gubi, dlatego PiS wygra kolejne wybory, bo sami potykacie się o swoje nogi, wszystkie porażki upatrując w PiS-ie.

  • To jeśli nie pasuje Ci koncepcja Tomka na prowadzenie swojego kanału to nie oglądaj. Albo chociaż nie komentuj. Ale jednak siedzi i strzępi ryja, na inny kanał nie pójdzie bo dostałby co najwyżej bana. A na marginesie to publika w teatrach raczej na Pisiorów nie głosuje.

Leave a Reply