Kraftowe.com: BeerCraft, Beer Lab, Inne Beczki, Raduga i Recraft minus 25%

7
1872

Po sukcesie akcji Back Friday w Kraftowe.com, gruba, bo z kodem: kopyr25, -25% promocja na piwa z browarów BeerCraft, Beer Lab, Inne Beczki, Raduga i Recraft. Degustowane będą: Apache (Raduga), Summer Time IPA (Inne Beczki), Cherry Wild Ale (Beer Lab) – złoty medal KPR 2019, Earl T (Beer Craft) oraz Aframoon Belgian Strong Ale z Recraftu.
Premiera o 10:00.


Materiał powstał we współpracy z Kraftowe.com.

7 KOMENTARZE

 1. Sklep internetowy (w sensie oprogramowania na stronie, które widzi klient) do natychmiastowej poprawy. Mnie się już odechciało zakupów.
  1. Pod obrazkiem i nazwą piwa jest podany producent. Informacja potrzebna jak rybie ręcznik, bo producent jest i tak widoczny w nazwie. Za to nie ma nazwy stylu!
  2. Styl można sobie odfiltrować, ale tylko jeden na raz. Z tych kategorii, które są, interesują mnie IPA, Sour i Stout. I nie mogę ich przejrzeć łącznie – muszę każdą z osobna. Z producentami działa to inaczej, normalnie, czyli można.
  No i nie można wszystkiego na jednej stronie zobaczyć, tylko trzeba przechodzić na drugą i trzecią – ale teraz już wszędzie tak jest.
  Klikanie po tej stronie zajmuje tak dużo czasu, że ja prędzej przejadę do Piwomaniaka przez pół Warszawy i kupię od ręki.

  Gdyby się okazało, że ktoś ze sklepu to przeczytał i uwzględnił, to będę mógł się przyjrzeć jeszcze raz.

 2. Widzę, że Pan z Brodacza odstawia kolejną Januszerkę…

  Zaczynając od uwag z komentarza Jaahquubel – czyli wydawałoby się zero znajomośći kraftu i tego co klienta interesuje + najtaniej zrobiony sklep jak się da (ciekawe jak tam z RODO i ochroną danych) kończąc na dodawaniu sobie odpowiedniej kwoty do kosztu wysyłki (i nie mów Tomku, ze przecież muszą doliczyć opakowania i pakowanie, bo dla firm inPost na pewno ma odpowiednie cenniki, a nie takie wprost ze strony). A nawet jeśli to szanujący się sklep nie daje +10 zł do wysyki [dla porównania piwne mosty 13 zł, browar lubicz 9,90 zł (kurierem), krat klub 17zł (kurier do drzwi i chyba 13 zł za acces point)].

  Nie mówiąc o cenach samych piw…

   • A czy ktoś zabrania wyrażać swoją opinię? No własnie…

    Poza tym skoro uważasz, że reklamowanie słabych rzeczy jest spoko: rozumiem, że z pokazami garnków i wciskaniem tego nie ma problemu, tak? I celebryci, którzy reklamują takie rzeczy są spoko, tak?

    Już mogłeś wziąć tą kasę od Mentzena i zjechać jego piwa niż reklamować wszystko co się da…

Leave a Reply