Szambo wybiło!

11
1572

Długo wyczekiwany film o szambie, o którym nawet nie wiedziałem, że je mam.
Premiera o 10:00.

11 KOMENTARZE

 1. W pierwszej kolejności powinieneś wysłać ten film do Pana Trzaskowskiego, prezydenta Warszawy, bo zdaje się że nie rozumie do czego służą bakterie w procesie oczyszczania ścieków i zamiast tego spuszcza je bezpośrednio do Wisły. A podobnoż to człowiek niezwykle wykształcony.

  • Przede wszystkim Ty nie masz szamba tylko osadnik na nieczystości, o którego drożność masz dbać sam. A te bakterie w tabletkach pojawiły się stosunkowo niedawno w sprzedaży, jak pojawiły się przydomowe oczyszczalnie, wcześniej ludzie zamawiali szambiarkę i to gęste też zasysali, z resztą do teraz tak jest bo niedawno była u mnie szambiarka, bo nie mam kanalizy.

  • Kocham takie trollowanie tej mniej bystrej części społeczeństwa 😀
   Decyzja o braku oczyszczalni po drugiej stronie Wisły to wina nieudolności ekipy Kaczora.
   Posługując się taką retoryką – za awarię swojego telewizora też siebie byś winił?

   • czyli jakby oczyszczalnia była po innej stronie i pękła by rura to problemu by nie było? Bo ścieki by?…………….Co? A te rury czyli kolektory były w pięknym wielkim kanale i gdyby ich nie zabetonowano to w wypadku awarii by sie je wymieniło i po sprawie, A w ogóle miasta powinni budować tylko na jednej stronie rzeki ile by sie kasy zaoszczedziło na mostach i niedojdy nie miały by na co narzekać

    • Ale, że to na serio? No, problemu by nie było, bo by rury nie było… W cywilizowanych miastach są oczyszczalnie po obu stronach dużych rzek, zwykle po więcej niż jednej.

    • Swoją drogą dobrze ze ekipa Kaczora wprowadziła cywilizację w Warszawie i wbudowała oczyszczalnie Poludnie po lewej stronie skoro na prawej była już oczyszalnia Czajka budowana od 1976. Szkoda tylko że ekipa Bufetowej wszystko spie…. przyła. Nie ma jak POszczał we własne kolano ~. A wystarczy Wikipedia

  • Trzaskowskiego totalnie rozumiem. Bo on jak ja, przyszedł i był przekonany, że wszystko ma super podłączone do kanalizacji, a tu się okazuje, że szambo wybiło. Wszyscy do niego mają pretensje, a on przecież tego szamba, znaczy przekopu pod Wisłą, wcale nie planował.

   • Nie no zgadzam się, że mówiąc kolokwialnie wdepnął w gówno mocniej niż Ty, jednak różnica między nim a Tobą jest taka, że Ty przyznałeś się do tego, że masz „gówniany problem”, a on udaje cały czas, że to chwilowe trudności i w zasadzie to nic się nie dzieje.

Leave a Reply