Straciłem węch, ale LIVE musi być!!!

18
2608

Gdybyście się zastanawiali dlaczego od środy nie było filmów, to dlatego, że straciłem węch, na 99% mam COVID19, ale LIVE musi być. Podsumowanie Tygodnia z natury swej jest niepiwne, ale teraz tym bardziej.

Odjeżdżamy o 18:00.

18 KOMENTARZE

 1. Do 09.11. jestem na izolacji. Węch straciłem na tydzień, do tego suchy kaszel i nic więcej. Zrobiłem test i sprawa wyjaśniła się „pozytywnie”. Rzeczywiście dziwnie tak nic nie czuć. Smaku nie utraciłem, dzięki czemu nie było źle 🙂

 2. „Służba zdrowia”, „Tir”… Czyli równie dobrze można mówić na piwo „złocisty napój” czy „zupa chmielowa”… 🙂

 3. Przecież dobrze wiesz, że większość w senacie ma opozycja i piątka Kaczyńskiego ze szkodą dla rolników była przegłosowana w senacie za aprobatą opozycji, ostatnie ustawy covidowe zostały przegłosowane za aprobatą opozycji w senacie i następne ustawy łącznie z aborcyjną też przejdą za aprobatą większości opozycyjnej.
  Tak więc nie chcę powiedzieć, że majaczysz co byłoby w obecnej sytuacji nawet uzasadnione, ale chciałbym przypomnieć, że od ostatnich wyborów, wszelkie decyzje legislacyjne w Polsce przechodzą zgodnie z wolą opozycji.
  Także może trzymaj się twardych faktów zamiast bajkopisarstwa.

 4. Jestem wykształciuchem z dużego miasta, wyjeżdżam co roku za granicę, zarabiam na poziomie, ale by nie brnąć w to uproszczenie umysłowe powiem krótko: Nie da się słuchać tych bredni, co ostatnio opowiadasz!
  Tezy na poziomie wnioskowania: „Mam COVID, ale nie robiłem testu, bo po co”, świadczy o podobnym podejściu do wiedzy na temat Brexitu, imigrantów, wyborów i wyborców wszelakich czy demografii. Dobrze jest mieć własne zdanie na każdy temat, ale jeśli nie ma się rzetelnej wiedzy, lepiej zachować je dla 'węższego kręgu znajomych’ albo możemy bawić się w klasyka, który nigdy nie był w Stanach, ale zna kogoś kto był. Bądźmy poważni. Silentium est aurum 🙂

 5. Męczy mnie jedna sprawa […].
  Jak to się stało, że dałeś się złapać?

  Przecież, mordeczko Ty moja, zawsze się świetnie maskowałeś! Byłeś przeostrożny jak łasica! Czujny jak gajowy!

 6. Tomku, chyba nie rozumiesz jednego jeśli chodzi o PIS i dlaczego popiera go wieś, a PO wygrywa w miastach. PIS przynajmniej udawał przed wyborami, że ich ludzie ze wsi obchodzą (500+ i takie tam), a reszta miała ich w dupie i nagłe zdziwienie, że PIS u władzy. Bo co takiego zwykłego mieszkańca wsi obchodzi całe to LPG, którego na oczy nie widzial? Jego obchodzi to, żeby miał za co żyć.
  Więc zamiast mówić, że mniej wykształceni głosują na PIS, że wieś to ciemnogród może trzeba: a) zauważyć ich problemu i pomóc, b) wyedukować. Olanie sprawy kończy się zawsze tak samo i PIS to odkrył.
  Mówisz, że ktoś nie był za granicą i nie rozumie. A skąd on ma wziąć kase na podróż do Portugalii na tydzień jak jego nawet nie stać, żeby przeżyć w Polsce.

  A całe wybory dobrze Gwiazdowski podsumował: temu, że niewykształceni głosowali na PIS to się nie dziwi, ale temu, że wykształceni na PO to już tak.

  • Można jeszcze w dużym uproszczeniu napisać: zamożni głosują na PO, a ubodzy na PIS… A że jesteśmy w większości ubogim społeczeństwem, to PIS u władzy…

   • No ogólnie tak. Ale tego się nie da zmienić, bo bogatych zawsze będzie mniej. Tylko trzeba na tych biednych też popatrzeć i coś im zaproponować, a tym co dla nich zawsze było była lewica. A w dzisiejszych czasach lewica jest kawiorowa i ma gdzieś biednych, bo walczy o LGBT. A żeby wszyscy się tym tematem zainteresowali to muszą mieć zapewniony podstawowy byt.

    Bo ludzie, którzy zastanawiają się czy kupić iphona 12 czy zegarek garmina są w innym świecie od tych, którzy się zastanawiają jak wyżywić rodzinę do końca miesiąca. A PO i cała opozycja ma ich gdzieś. Dopóki się to nie zmieni to nic się nie zmieni.

 7. „A całe wybory dobrze Gwiazdowski podsumował: temu, że niewykształceni głosowali na PIS to się nie dziwi, ale temu, że wykształceni na PO to już tak.”

  Tu pełna zgoda. :):)

 8. Tomek jak możesz to wrzucaj „dzienniki choroby” na jutuba krótkie nawet bo wszyscy co nie chorowali chcą wiedzieć jak ten proces przebiega by się z nim oswoić.
  Powiedz czy ta choroba zmienia się w czasie ?
  Lepiej czy gorzej wraz z upływem dni ?
  Wszyscy się przejmujemy i życzymy Ci i rodzinie zdrowia.
  Trzymaj się.
  Aha, oczywiście cieszymy się że wygrał Biden.
  Bo to oznacza próbę powrotu świata do racjonalnego myślenia.
  I porzucenie wszelkiej maści oszołomów, wyznawców alternatywnej prawdy itp.
  Jednym słowem:
  -głupota w odwrocie.
  Miejmy nadzieję.

  • Generalnie czuję się zdrowy. Może nie na 100%, ale na 80-90% na pewno. Węchu nie ma. Dziś chyba nagram. A co do zwycięstwa Bidena, to sęk w tym, że 49% jednak głosowało na Trumpa i oni teraz będą głęboko przekonani, że było oszustwo. To jest dewastujące dla wspólnoty. U nas zresztą jest to samo. Chociaż bardzo mi się podobał czyjś komentarz, cytuję z pamięci:

   – Polacy są podzieleni i nie ma nikogo, kto mógłby ich zjednoczyć.
   Wchodzi Jarosław Kaczyński – Dobry wieczór państwu.

   • To co Ty biedaku teraz pijesz jak nie masz węchu?

    Może z tej okazji warto by zrobić wielki test najtańszych piw? „Jak tu nic nie czuję, jak w klasycznym euro-lagerze” 😛

Leave a Reply