Wizyta w Browarze Lubicz

8
3085

Po publikacji filmu z degustacji piw z Browaru Lubicz #efektkopyra przerósł możliwości obsługi zamówień. Odwiedziłem, wiec Browar Lubicz, żeby pokazać Wam jak powstają piwa, które trafiają do waszych domów prosto ze sklepu Browaru Lubicz.
Kod rabatowy co prawda już nie działa, ale do 15 października będzie funkcjonować jeszcze darmowa dostawa, więc warto się pospieszyć z zamówieniami. Zwłaszcza, że nadal sprawa jest taka, że piwo jest za piątaka. Pod warunkiem zakupu całego kartonu 20 szt.
Premiera o 10:00.


Materiał powstał we współpracy z Browarem Lubicz.

8 KOMENTARZE

  1. Browar restauracyjny przekształcony de facto w tradycyjny, no karkołomne zadanie napieprzać cały dzień, przez cały tydzień przy tej nalewarce. Co poradzić ale trzeba zapierdalać żeby sie tam utrzymać, a podejrzewam, że czynsz mają srogi. No lekko nie jest.

  2. Wypróbowałem i szczerze: te 5 złociszy to absolutny max ile mogą wyciągnąć za te piwka. Za 5, 5 u nas kupisz pierszą pomoc. Po 7 są ajapalee, modern drinking, otomataipa o jakościach nieporównywalnych i szczerzej wychmielonych. Efekt Kopyra po prostu noedługo zniknie. Na marginesie życzę im sukcesu. Jakieś dwa miesiące temu przypadkowo trafiłem na naprawdę świetną Warkę królewskiego ipa za 4 zł. Lager z Cieszyna jest za 5 i jakościowo dla mnie lepszy. Co to za American wychmielony pewnie niemieckim magnum ? Leżak również nie urywa pewnej części ciała. Marcowe jest znośne. Dobrze daje lekko metalicznym chyba hallertauem. I to tyle. Chociaż można jeszcze wiele napisać.

Leave a Reply