Podsumowanie Tygodnia 2.10.20 LIVE

15
1436

Podsumowanie Tygodnia 2.10.2020. Dziś odjeżdżamy o 18:00.

15 KOMENTARZE

 1. A Czesi co? W porównaniu z nami niewielki kraj, a ile mają zachorowań na miliom mieszkańców. Ale nieee, my się do Szwecji mamy porównywać, to wina władzuchny.

 2. Ale płacz i zgrzytanie zębami to będzie i jest w całej Europie, spójrz na kraje wakacyjno-turystyczne, na kraje wysoko uprzemysłowione, Niemcy, Francja, o ile mniej nowych samochodów się sprzedaje. To są dramaty, my z naszą strukturą gospodarki, która jest mocno zdywersyfikowana to przejdziemy przez to obronną ręką. Zobacz na ostatnią ocenę Standard & Poors, to nie bierze się znikąd, a Ty cały czas z uporem maniaka głosisz czarne scenariusze.

 3. Ty się o Jarka nie martw, wszystko można mu zarzucić, ale nie to, że jest zagubiony. On sobie poradził z Ziobrem, nie pierwszy raz z resztą, on wprowadził ustawę, która zawsze leżała mu na sercu bo to jest nie pierwsze podejście PiS-u do niej i w końcu ją przeprowadzi, ha ha co najśmieszniejsze przy aprobacie PO i Lewicy i to świadczy o tym, że nie jest takim ultra prawakiem za jakiego ma go PO-Lewica, to po prostu można boki zrywać. Wy powinniście obawiać się nie Zjednoczonej Prawicy, a właśnie ultra prawicy w postaci Konferderacji i całego tego obozu narodowo-nacjonalistycznego, Wy się cieszcie, że PiS odgradza Was od tej przepaści.

 4. Słuchaj, jak ktoś zatrudnił się w służbie zdrowia, to sorry, ale musi na siebie przyjąć cała odpowiedzialność za to. Wyobraź sobie, że dzwonisz na straż pożarną bo pali Ci się dom i przez słuchawkę słyszysz, że masz nabrać 20 wiader wody i po kolei rozlewać ją na źródło pożaru. Nosz kurwa, tak działają dzisiaj lekarze.

 5. Jacy ludzie na ulicach? o czym Ty śnisz, po reformach sądownictwa, do czego doszło? Proszę Cię, to na Zachodzie i w USA to powinny płonąć ulice, no w sumie w USA płoną, ale to z innych powodów.

 6. Ja to się w ogóle dziwię, że przy twoich warunkach zawodowych i prawda rozległym zakresie wiedzy Ty jeszcze nie prowadzisz home schoolingu. Aczkolwiek mocno obawiałbym się o poziom wiedzy Twoich dzieci i na jakich ludzi prawda wyjdą po takiej edukacji, gdybym był złośliwy to nawet mocno bym do tego zachęcał 😀

 7. Możesz mi wytłumaczyć co dla nas jako widzów wynika z tego że grasz w Cywilkę? Bo jakby poza zabijaniem czasu nie widzę większych korzyści.
  5G, srasz G, ale wiesz, że dla Ciebie z 5G nie będzie wynikać nic lepszego? Skoro już w 4G nie osiągasz pełnych możliwości.
  Studiuj Zarządzanie, wychwalaj WF jako najlepszy przedmiot na uczelni 😀

 8. Jest taki mem, że kibic dzwoni do UEFa i chce zarezerwować bilety na wszystkie mecze Lecha Kolejorz w Lidze Europy, a pani w słuchawce pyta się: A co to jest ta Liga Europy 😀 😀

 9. Najgorsze jest to, że po śmierci ludzie zapamiętają Cie jako propagatora piwowarstwa i piwnej rewolucji, a nie jako change mindera, chyba nie będziesz w stanie już się od tego wyzwolić, mogłeś zacząć w odwrotnej kolejności, ale mogę się mylić. Zawsze lubię dodawać ten zwrot 😀

 10. Ja jestem za tym, żeby mieszkanie w mieście na wynajmować, a domek pod miastem na własność. Jak zależy mi na tym, żeby mieć własne podwórko, ogród, gdzie mogę sobie postawić basen, huśtawkę, rozpalić grilla, czy usiąść w altanie to sobie kupuję działkę, buduję dom, często na kredyt, bo ważna jest dla mnie prywatność i swoboda. Ale jak miałbym kupować mieszkanie w mieście to dla mnie to jest chore, to wolę je wynająć, oczywiście u nas cały czas bardziej opłaca się wziąć hipotekę niż wynajmować, choć to też już się zmienia, bo ceny metra skoczyły mocno i teraz ludzie z kasą kupują po kilka mieszkań na wynajem, bo jedno spłaca drugie.
  Ale największą patologią są dla mnie mieszkania w blokach pod miastem, no tego to już nie jestem w stanie pojąć, to jest patologia.

 11. Wiesz, możesz się przeprowadzić gdzie chcesz, ale pod warunkiem, że Twoja praca na to Ci pozwala, jak jesteś np programistą i możesz pracować zdalnie co teraz ma miejsce, ale wcześniej programiści musieli przyjeżdżać do biur, chociaż to było bez sensu i po pandemii znowu wrócą o ile oczywiście pandemia kiedyś się skończy.
  Ale tak jak jest w Twoim przypadku, już abstrahuję od tego, że dzieci muszą gdzieś chodzić do szkoły, to, pomimo iż pozornie wykonujesz wolny zawód to jednak biznesowo jesteś związany z tutejszym rynkiem piwa rzemieślniczego, to z tego rynku dostajesz zlecenia, to w ten rynek jesteś wtajemniczony to tu masz odbiorców w postaci widzów i konsumentów i tak dalej i tak dalej. Także to nie jest tak, że sobie powiesz:” ooo jutro na miesiąc lecę do UK, czy do Portugalii i stamtąd sobie popracuję.” Nie, nie popracujesz sobie, pisarz, felietonista sobie popracuje, ale nie Ty i nie 99% ludzi, to jest mit.

Leave a Reply