Podsumowanie Tygodnia 18.9.20 LIVE [zero IBU]

3
1104

Spokojnie nikt nie umarł, to ze względów realizatorskich ta koszula. Zapraszam na podsumowanie tygodnia LIVE.
Zaczynamy od 20:00.

3 KOMENTARZE

  1. Problemy ludzkości kumulują się tak samo szybko jak podąża jej rozwój, a tak właśnie został stworzony świat, w którym żyjemy, że był jego początek i będzie jego koniec, tak jak wygląda nasze życie. Wszystko ma swój początek i swój koniec, nawet galaktyki. Dlatego choćby nie wiem jak byśmy się starali to nie prześcigniemy rozwojem kresu naszego końca, bo w przeciwnym razie okazalibyśmy się lepsi niż nasz stwórca, a to jest niemożliwe. Dlatego trzeba postępować tak aby wykorzystać jak najdłużej czas jaki nam dał, ale też nie zachowywać się tak jakbyśmy byli nieśmiertelni. 

  2. Pan Marek Jakubiak się żali, że jego piwa nie są kupowane:
    „Skutki tej burzy odczuwam do dzisiaj [odnośnie wpisu do Dariusza Michalczewskiego odnośnie homoseksualistów], bo warszawskie restauracje nie zamawiają mojego piwa, twierdząc, że nie jest dobrze widziane. Chętnie porozmawiałbym o tym z Pawłem Rabiejem, wiceprezydentem Warszawy, albo Robertem Biedroniem, który mówił, że strefy wolne od ideologii LGBT to skandal. A cała Warszawa zamyka drzwi przed moim piwem, i to właśnie za sprawą środowisk LGBT. Pytam się, kto tu kogo dyskryminuje. Nie znam przypadku, żeby kogoś wyproszono z restauracji, bo jest homoseksualistą, a moje piwo się wyprasza”.

    • Pan Marek Jakubiak nie może się zdecydować czy zająć się produkcją piwa czy zabawą w politykę… Jak widać po jego żalach jedno może przeszkadzać drugiemu..

Leave a Reply