Wielki Test Koncerniaków 2020

14
6946

Po 7 latach wracam do testu koncerniaków. Dwa razy więcej piw, bo aż 10. Dogrywka, emocje, zaskoczenie… oj będzie się działo…
W teście biorą udział: z Carlsberg Polska: Harnaś, Kasztelan, Okocim i Piast; Grupa Żywiec: Tatra, Warka, Żywiec i Kompania Piwowarska: Lech, Tyskie, Żubr.
Premiera o 17:00.

14 KOMENTARZE

  1. Zawsze będę to podkreślał, że dla mnie to są najbardziej pasjonujące testy :D, chociaż tych piw nie piję już od lat. A tak poza tematem, ekstra byłoby jakbyś zrobił test polskich West Coastów. Jestem cholernie ciekawy co ty sądzisz o polskich west coastach, dlatego chciałbym coś takiego kiedyś obejrzeć.

  2. oglądałem właśnie test i przyznam że typowałem tatrę na podium,może by tak uzupełnić test-EXPRESS testem 3 piw TATRA z różnych browarów tzn.Żywiec Elbląg,Warka celem porównania wad i smaku?

  3. Dzięki za test, aczkolwiek mam wrażenie że z tymi koncerniakami to jest loteria – każda partia może nieco inaczej smakować. Haha końcówka testu – słychać że nie są to napoje bezalkoholowe, a może by tak test 15 albo 20 piw, – będzie wesoło 😉 Jak to jest z tymi siódemkami – to w końcu Tatra czy Okocim? Bo chyba dwie siódemki się pojawiły w trakcie werdyktu.

Leave a Reply