To jest pułapka, ale i tak musimy w nią wejść [ja to widzę inaczej]

13
1933

Ta cała dyskusja o LGBT+, która przetacza się przez media, a zwłaszcza media społecznościowe, to jest pułapka ze strony rządzących. Niestety przyzwoitość wymaga, żeby w tę pułapkę dać się wmanewrować.
Premiera o 22:00.

13 KOMENTARZE

 1. Przecież nikt w tym kraju nie prześladuje osób LGBT, co Ty opowiadasz? Oczywiście są grupy kibolskie, które tak się zachowują, ale to jest margines. To o czym mówił prezydent to nachalne promowanie ideologi zrównującej małżeństwa obojga płci ze związkami heteroseksualnymi, a na to zgody być nie może. Luźne związki partnerskie jak najbardziej. Z resztą jeden gej powiedział mi kiedyś, że on ma w dupie jakieś związki i małżeństwa gejowskie bo jego związki trwają kilka miesięcy podobnie jak jego partnerów, a później są przyjaciółmi i od czasu do czasu spotykają się na małe bara bara i jemu to jest do niczego niepotrzebne. I tak jest w całej tej grupie, znaczna większość z nich chce żyć na kocią łapę.
  Natomiast promocja ideologiczna LGBT ma z tym niewiele wspólnego i stanowi bazę, oraz wykorzystuje tych biednych ludzi by stali się narzędziem w rękach liberalno-lewicowych środowisk do dekonstrukcji tradycyjnego systemowi wartości opartego na rodzinie obojga płci. Bo jeżeli to się uda to później będą mieli czyste przedpole do wprowadzania reszty swoich neobolszewickich pomysłów. I powiem Ci szczerze, gówno mnie to obchodzi co robią na Zachodzie, gdzie już od dawna trwa rozkład moralny,

   • „jeden gej powiedział mi kiedyś” -> „I tak jest w całej tej grupie”

    Jakieś bardzo mocne uproszczenie tu miało miejsce…

    A ja znam osoby homoseksualne, które już wiele lat są w związku z tą samą osobą i bardzo by chciały móc wspólnie rozliczać podatki, nie mieć problemu z odwiedzeniem drugiej osoby w szpitalu w razie wypadku lub wziąć razem kredyt. Niestety nadal nie mogą się udać do urzędu stanu cywilnego i dostać odpowiedni papier równie szybko jak osoby hetero.

    Prześladowanie to nie musi być kibol, nie musi być to margines.

    • Próbujcie, próbujcie, macie kryzys ekonomiczny, pandemiczny, ideologiczny przez rządzących podane na tacy. Jeśli po czymś takim nie przejmiecie władzy to zapiszcie się od razu w kolejce do Muska, podobno buduje statek na Marsa. 😀

 2. „Z resztą jeden gej powiedział mi kiedyś, że on ma w dupie jakieś związki i małżeństwa…” To samo słyszałem od kilku znajomych heteroseksualnnych… Niektórych żonatych, chodzących do kościoła, przykładnych „ojców rodziny”… 😉 🙂

  Natomiast różnica jest taka że jeżeli dwóch dorosłych męższczyzn, czy dwie kobiety chcą się związać w świetle prawa, a nie mogą w tym kraju… Więć to jest dyskryminacja w czystej postaci…

  • Słuchaj, chcecie małżeństw homoseksualnych proszę bardzo, proszę bardzo, ale najpierw demokratycznie zmieńcie władzę i zmieńcie konstytucję. Ja nie mam nic przeciwko, ale ręki do tego nie przyłożę.

   • Czy Ty nie jesteś w stanie zrozumieć, że w demokracji mniejszość też powinna mieć jakieś prawa? To co, jak za 10 lat hipotetycznie wygra Razem (51%) i stwierdzi, że trzeba zdelegalizować religię, znacjonalizować własność kościelną, wszystkim duchownym dadzą 48h na opuszczenie kraju, to powiesz – ok, wygrali wybory mają prawo.

   • No przecież Biedroń już teraz zapowiada większy rozdział Kościoła od Państwa, podobnie Hołownia ten farbowany lisek z TVN-u. A to tylko początek ich neobolszewickich pomysłów z rozszerzoną aborcją włącznie, a na to mojego przyzwolenia nie będzie.

   • A i no oczywiście jak rządziła Platrforma to takiego lamentu LGBT nie było, tylko jakoś dziwnym trafem kiedy rządzi PiS, sprawa praw LGBT jest niezwykle paląca. No popatrz, co za przypadek.

Leave a Reply