Jak pęknie 10000 subów, to lecimy LIVE

10
1545

Zasadniczo jestem gotowy, ale żeby nie było, jak w zeszłym tygodniu, to poczekam do momentu aż pyknie te 10000 subów. Jak nie pyknie, no to… lajwa nie będzie. 😉

10 KOMENTARZE

 1. Ja szanuję Radka Sikorskiego za trzy rzeczy: Za to, że jest z Bydgoszczy, za to że pomimo tylu upokorzeń ze strony PO nadal myśli, że ktoś go tam szanuje i za to że odebrał z rąk redaktora Sakiewicza nagrodę „Człowieka Roku” Gazety Polskiej, przypomnijmy sobie te chwile 😀

  „Nagrodzono go za „ujawnienie akt Układu Warszawskiego, zdecydowaną postawę wobec WSI oraz klasę, z jaką sprawuje urząd ministra obrony narodowej”. Wyróżnienie odebrał z rąk redaktora naczelnego tygodnika Tomasza Sakiewicza.

  Jestem wzruszony, szczęśliwy. Stoi przed państwem człowiek spełniony. Mam poczucie, że funkcja, którą pełnię, to jest coś do czego przygotowywałem się całe życie. Mam podwójną satysfakcję, że dajecie mi państwo kredyt zaufania – powiedział minister odbierając nagrodę”.

  Mam nadzieję że nadal czuje się tak spełniony jak wówczas, ech jakie to jest piękne 😛

  I jak tam, nie jest Ci tak po prostu wstyd, że tak przez Ciebie hołubiona formacja w tak haniebny sposób potraktowała kobietę, kandydatkę na prezydenta? Gdzie te slogany o kulturze i szacunku do silnych kobiet.
  Posłanka PO Izabela Leszczyna powiedziała dziś u Żakowskiego, że nie rzuca się pereł przed wieprze, no ja to zrozumiałem tak że my wyborcy jesteśmy tymi wieprzami, MKB jest perłami dlatego PO wycofała jej kandydaturę i zasługujemy jako wieprze na Trzaskowskiego. Ech jakie w tej Platformie są światłe umysły i umieją zwykłym prostym ludziom wyjaśnić co im przysługuje, dlatego mają takie wyniki. Genialne.

  • Tylko kto normalny wymienia kandydata w środku kampanii wyborczej, przecież nikt nie umarł, ani nie zachorował. Tak jak pisałem wcześniej i to się sprawdziło Grodzki przetrzymywał ustawę tylko w jednym celu, żeby wymienić Kidawę, która się skompromitowała tym, że raz bierze udział w wyborach, a następnie je bojkotuje.
   Kart nie trzeba by wymieniać gdyby nie decyzja PO i szorowanie gołą dupą Kidawy po dnie sondażowym.

   • Tak, i to Kidawa powinna zapłacić za te karty.

    PS. Przecież to nowe wybory. A czemu poprzednie się nie odbyły? No też wina tus… opozycji.

    • Jaki ten PiS biedny.
     Cała Polska została podbita przez PiS… Cała? Nie! Jedna, jedyna osada, zamieszkała przez nieugiętych opozycjonistów, wciąż stawia opór najeźdźcom i uprzykrza życie legionom stacjonującym w obozach Rabarbarum, Akwarium, Relanium i Delirium…

Leave a Reply