Pabst Blue Ribbon feat. Van Pur

13
3141

Po nagraniu #hot16challenge2 poczułem tego drajwa i postanowiłem pójść za ciosem. Kultowe piwo amerykańskich hipsterów, czyli Pabst Blue Ribbon już nad Wisłą w wykonaniu Van Pura, a degustacja w wykonaniu hipstera Tomasza. Przy okazji historyjka o tym, jak Ciechan przestał być piwem polskich hipsterów.
Premiera o 12:00

13 KOMENTARZE

  1. Piłem to piwo jakieś dwa miesiące temu i jak na styl, było w porządku. Trochę inne niż popularne eurolagery i też smaczniejsze, wyrazistsze, niż oferowany w Polsce Bud. No i w filmie „Gran Torino” bohater raczył się wersją puszkową.

    • Właściwie to nawet w grudniu 2019 roku. Kupione w lokalnym sklepie na Mazowszu w cenie podobnej, do jakiej potem widziałem to piwo w Leclercu. Dodam, że piwo smakowało koledze, który jest z dala od piwnej rewolucji i dla którego jak do tej pory najciekawsze piwa to Książęce IPA i mętne APA/IPA z Corneliusa.

  2. Nie wymieniłeś ale do „koncernu” Van Pur należy też Łomża (nie wiem czy nie największy ich browar obecnie), więc zdaje mi się, że chyba mają więcej niż 8% rynku w Polsce.

Leave a Reply