Jak NIE otworzyłem sklepu internetowego

30
4587

Możecie kupić moją książkę w zestawie ze szkłem za skandaliczną cenę 29.94 zł. Dlaczego? O tym poniżej.
Premiera o 15:00.

A tu macie filmik reklamowy:

30 KOMENTARZE

 1. Super promo, ale jeszcze lepszy, szczery film. Niektórzy faktycznie będą pisać, że Twoje ego za bardzo urosło, ale ja sądzę, że dobrze, że jesteś pewny siebie, ale przede wszystkim, że na chłodno do tego podszedłeś. Zestaw kupiony jeszcze przed 15:00. Pokażesz na fejsie jak zamówienia wpadały dzisiaj? 😉

   • E, no to nie rozumiem tej ujmy na honorze, policzka w twarz i kucia w dumę. Dostałeś tyle kasy na ile się umówiłeś, a czy oni to sprzedadzą po 100 zł czy rozdadzą za darmo z filmem o Zenku to co dla Ciebie za różnica?

    • W wartościowym dziennikarstwie to wymaga się co najmniej 2 źródeł sprawdzonych informacji, natomiast kiedyś nawet byle praca końcowa w ZSZ wymagała przypisów,literatury. Niestety ci po liceum nie pisali prac wiec nie wiedzą o takim obowiązku.

    • Tak się składa, że na Politechnice przy pisaniu pracy magisterskiej musiałem zamieścić bibliografię, bo nikogo nie interesuje, co ty tam napisałeś studencie jeden, tylko czy potrafisz to udokumentować źródłami. Tylko, że książka „Piwo. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby nie wyjść na głupka” nie jest pracą dyplomową, nie jest pracą naukową, a ja nie pisałem jej obłożony stosem książek, z których własnymi słowami przepisywałem kolejne fragmenty. Nikt nikogo do zakupu nie zmusza, to nie jest podręcznik, więc… ?‍♂️

 2. Ale przecież już wcześniej ludzie Ci mówili: „odbiła Ci palma, woda sodowa uderzyła do głowy i w ogóle jesteś debilem”… więc nic nowego 😉

   • To na jakiej podstawie stwierdziłeś, że to najlepsza książka o piwie w Polsce? Każda książka o piwie która ma bibliografię ma charakter przynajmniej informacyjny i jest lepsza. Szkoda że wydawca nie wymógł poprawienia o ten element, można byłoby wyzbyć się lub zweryfikować ewentualne błędy. A tak cóż 25 zł dla samego kieliszka….nie warto.

 3. To mówisz, że wydanie drugie nie schodziło, więc chcieli zrobić dodruk pierwszego? Geniusze podstępu.
  To mówisz, że chciałeś wykupić książkę, która nie schodzi za 30 zł, żeby sprzedawać ją za 60 zł? To chyba myślenie życzeniowe Cię dopadło.

  Napisz drugą książkę. Kupię.
  Ludzie chcą kupić szkło? Sprzedawaj. Nie olewaj popytu. Nie szukaj kwadratowych jaj.
  Shut up and take my money!

 4. No tak, gorzej jeśli jest się widzem, który kupił książkę w miękkiej oprawie, książkę w twardej oprawie ze szkłem i autografem, kolejną w twardej jako prezent i jeszcze po czasie trzecią w tajemnicy dokupiła żona jak stłukła szkło….

 5. Tomku, czy zakładka „kontakty” działa. I czy dostajesz długie wiadomość z tej skrzynki? Wysłałem tą drogą propozycję ciekawego pomysłu w branży piwnej. Nie dostałem niestety odpowiedzi.
  Pozdrawiam.

 6. Książka jest niedostępna od 24.04 wiec ktoś inny skorzystał i wykupił cały nakład i na tym zarobi. Pełno tego na allegro. Szkoda do to byłby faktycznie fajny prezent od Ciebie. ja nie skorzystałem….

Leave a Reply