LIVE o koronawirusie

6
1732

Wiem, że w filmie o tym, że To nie jest żadna Apokalipsa mówiłem, żeby nie patrzeć na licznik i czymś się zająć, ale udawanie że nie ma tematu, też jest w jakiś sposób męczące. Wobec czego po wczorajszym LIVE bez korony, dziś oficjalny LIVE o koronawirusie. Uwaga LIVE na nowym (niepiwnym) kanale, co nie znaczy, że do zwilżania gardła jakiś stout się nie pojawi. 😉
Wbijajcie od 21:00.

6 KOMENTARZE

 1. Jak to, to nie wiesz po co się lata do Tajlandii? Jak mawia pewien sędzia przychylny totalnej opozycji. Żeby przepiłować trzynastkę dla zdrowotności. Po to się lata.

 2. Spekulacja jest czynnikiem pozytywnym i nie ma znaczenia czy to się dziele w przypadku maseczek, papieru toaletowego czy bitcoina.

  Jeśli ktoś kupuje taką maseczkę w cenie 10 razy wyższej niż w normalnym czasie to tylko znaczy, że kupujący ceni w tym momencie swoje życie bardziej niż koszt maseczki. Poza tym w takim momencie nikt nie kupi sobie do domu więcej niż potrzebuje tych maseczek i dlatego starczy ich dla większej ilości osób.

  Dlatego, że ceny mydła, papiery czy makaronu nie zostały podniesione (zgodnie z prawem popytu i podaży) to zabrakło ich dla osób które się nie ustawiły godzinę przed otwarciem sklepu.

  Dokładnie tak jak z #SztosyMusząByćDrogie.

  • To nie był wywiad. To były gadające głowy w jakiejś gadzinówce w TVPiS albo czymś w tym stylu. Wypowiedź była krótka, ale dla mnie po prostu skreśla Mentzena. Wypowiadał się słowami nacków. Straciłem do niego całą sympatię i szacunek.

   • A już wiem pewnie o czym mówisz. To było podczas dni wyklętych (czy jak tam się to święto nazywa) i koleś z SLD zaczął mówić, że to bandyci byli. A Mentzen mu na to, że bandyci to byli w SB a to byli bohaterowie.

    Jeśli jeden pogląd na sprawy historyczne przekreśla w Twoim mniemaniu cały jego dorobek w kwestiach ekonomicznych to na prawdę nie wiem w jaki pokrętny sposób możesz przed samym sobą usprawiedliwiać PO. Poza tym, czy to nie Ty mówiłeś o tym, że nigdy nie znajdziesz osoby z którą w 100% będziesz się zgadzać?

 3. Jestem w stanie się z Tobą zgodzić, że latanie tysiące kilometrów, że by siedzieć przy basenowym hotelu i pić drinki jest bez sensu (nawet Kotek z Alternatyw mówił, że nie wie po co ci wszyscy ludzie jeżdżą na wakacje – przecież wódki można napić się w domu). Nie zgodzę się jednak, że zwiedzanie odległych zakątków świata jest bez sensu, bo można je obejrzeć w telewizji. To zupełnie innego rodzaju doświadczenie. To coś co może dać więcej radości niż kupowanie co roku nowego smarkofona za 3k i zostawia wspomnienia, których Ci nikt nie zabierze 🙂

Leave a Reply