Ostatki z kopyrem LIVE

16
2063

Na Ostatki przegląd Pastry Stoutów. Mikkeller vs reprezentanci Polski (Maltgarden + Stu Mostów). Może być grubo, bo każdy ma ponad 10% alkoholu, dlatego kończymy punkt 23:00.
A zaczynamy o 21:00. Może parę minut przed.

16 KOMENTARZE

 1. Widzisz, tak hejtujesz, upierasz się przy swoim, a gdyby nie tych kilku nas na blogu, ta garstka Polaków, która jeszcze walczy to tu wiatr by hulał, a Ty jeszcze tak się odwdzięczasz i dobrze 😀

  A co do ostatnich wyborów prezydenckich to raczysz żartować, Duda i przypadek? Po Shogunie i weź kredyt i zmień pracę? Proszę Cię, to właśnie Komorowski został wybrany w 2010r na prezydenta przez przypadek bo był akurat marszałkiem sejmu, a Kaczor przegrał z nim bo miał negatywny elektorat zrobiony przez ówczesną TVP.
  Patrzac na to jak zachowuje się Kidawa-Błońska, bo umówmy się, nikt poza nią z opozycji nie ma szans w starciu z Dudą to ja już zakupiłem wielki wór z popkornem i teraz tylko siedzę i obserwuję.
  Żeby PAD przegrał wybory to musiałby przejechać na pasach ciężarną zakonnicę. Ale nie dojdzie do tego po nie przerypał tych kilku poprzednich lat tylko jeździł po kraju i przede wszystkim potrafi rozmawiać z ludźmi 😉

  • Tak, tak. Jeździł po kraju, odwiedził każdy powiat. Robił kampanię za publiczne nasze pieniądze. Ale jest szansa… im więcej jeździ tym większa szansa jest, że trafi w końcu na tę zakonnicę.

  • „weź kredyt i zmień pracę” bardzo dobrze powiedział
   jak komuś źle, to powinien wziąć się do roboty a nie czekać, aż mu rząd „da”

    • Dokładnie, wybory wygrywa się oszukując większą ilość ludzi niż zrobi to przeciwnik. Np. tym, że coś się daje… „Chojny Antek z cudzej torby”.

    • Czy oszukując, nie powiedziałbym. Po prostu trzeba mówić to co ludzie chcą usłyszeć, ale to taki urok demokracji.

 2. Co do koronowirusa, to może jednak dzięki tym ograniczeniom jednak się nie rozprzestrzenia tak bardzo jakby mógł?! Wychodzisz trochę z pozycji jak rząd, który nakłada nowe podatki na przedsiębiorców, którzy się rozwijają, nie dzięki, a pomimo tych działań.

  Można by też to podciągnąć pod szczepionki, po co kłuć ludzi skoro i tak się zarażają… 😉

Leave a Reply