Lajtowy LIVE

19
2243

Taki lajtowy LIVE. Dlaczego lajtowy?
Wbijajcie to się wszystkiego dowiecie.
Od 17:00.

19 KOMENTARZE

 1. Jasne, narzekaj na rozrośniętą biurokrację i bezsensowne prawo, ale poparcia na jedyną opcję, która jest właśnie za zmniejszeniem biurokracji? No nie… a dlaczego? „Bo nie”. Już prendzej na Zandberga… Do Bydgoszczy bede jeździł….

  A no i obrażajmy się na knajpy, że tyle za napoje żądają. Ale, że (w zależności od szacunków) 60-80% wypracowanych (zarobionych) pieniędzy oddajemy… wróć… zabiera nam państwo – to nie, w porządku. I jeszcze replika: „To co? Może w ogóle ma nie być podatków?!”.

  • Teraz kierownictwo w Platformie objął Borysław Budka, to jest zupełnie inna jakość, nowy przewodniczący z nową energią będzie prowadził tę partię ku świetlanej przyszłości.
   Od wczoraj Polska wygląda już zupełnie inaczej, poważna sprawa ???

   • O, widzę, że i TVPiS oglądasz i premiera, skoro też wierzysz w tę „onucę rosyjską”. Czy stanowisko o niezależnej Białorusi jest w interesie Rosji czy Polski? Ale widzę, że masz taki sam syndrom anty-rosyjski (jak PiS), że to Putin to zbrodniarz i nie można z nim w ogóle rozmawiać ani handlować.

    A nacjonaliści, no tak to się przecież równa faszyści. Hm, to w takim razie wszyscy socjaliści to komuniści…

    A tak serio, to słuchałeś choć jedną wypowiedź, choć przejrzałeś program, czy tylko widziałeś nagłówki na Wyborczej, że „Korwin mówi, że Putin ma rację” i na tej podstawie uznajesz agenturalność całej partii?

    • Może dlatego, że mówi prawdę? Chyba jako członek Twojej partii wie czy ta partia jest nastawiona bardziej pro-przedsiębiorczo niż konkurencja. No chyba, że Ty masz inne informacje, więc może się nimi z nami podziel i wyprowadź nas z błędu.

     Ja nie widzę, żadnego działania, ze strony Konfederacji aby zwracać się o mediację Rosji w naszych wewnętrznych sprawach albo chociażby wypowiedzi aby zmieniać nasze prawo bo Rosji jakieś zapisy się nie podobają – jak to mam miejsce w przypadku głównych partii: jedna w przypadku UE a druga w stosunku USA-Izrael. Więc jak mamy rozmawiać o agenturalności to zastanów się czy o polską rację stanu dbają ww. główne partie i komu zarzut agenturalności bardziej pasuje.

     Ale co jak tam wiem… jestem pewnie ruskim trollem opłacanym rublami.

    • Czyli zostanie jedną z „republik” w Euro-Państwie?
     Pozbycie się całkowitej niezależności, niepodległości, bo po co nam takie przeżytki jak państwa narodowe?! Naród? Mamy naród europejski.

     To jest racją stanu Polski – pozbycie się państwowości. Brawo. Pokazałeś w końcu swoją prawdziwą twarz.

    • Zakopanie się po samą szyję przećwiczyła Wielka Brytania, a dzisiaj opuszcza Unię bo nie dało się oddychać w tym położeniu.

    • Ale u nas jest największa w Europie akceptacja dla członkostwa w UE przez obywateli dochodząca do 91%, tyle tylko że teraz nie jesteśmy już wasalami kilku najsilniejszych państw, a sami wychodzimy z inicjatywą dla Europy jak np. projekt trójmorza.

    • Nazwa może trochę jak z literatury fantasy, albo serialu Gra o Tron, ale z tego może wyjść coś wielkiego.

  • Tadam, właśnie dokonał się Brexit. Gratulacje dla elit europejskich, dla Camerona, Merkel, Macrona, komisji europejskiej, Tuska.To im możemy zawdzięczać ten sukces. Dalej twierdzisz, że obecna poltyka UE maksymalnej centralizacji decyzyjnej Europy to dobra droga? Na UK może się nie skończyć, to może być pierwiosnek do rozpadu całej Europy.
   Szkoda tylko, że wśród elit europejskich nie widać żadnej tego typu refleksji i udają, że nic się nie stało.
   Ciekawe, czy w piekle jest specjalne miejsce dla takich jak Tusk 😉

 2. Jak wolisz się stresować to polecam poniższą stronę, gdzie masz aktualizowane dane na bieżąco o stanie zarażonych, uleczonych i zmarłych.

  PS. Polecam też grę „Plague Inc Evolved” 😛

Leave a Reply