Tenczyńska Okovita SA – akcja crowdfundingu

9
3922

Co to jest Tenczyńska Okovita SA? Jak się to ma do Browaru Tenczynek? Na co ta zbiórka? O tym w rozmowie z Januszem Palikotem w Browarze Tenczynek.
Premiera o 17:00.


Materiał powstał we współpracy z firmą Tenczyńska Okovita SA.
Niniejszy materiał ma charakter promocyjny, a rodzaj oferty publicznej nie wymaga udostępnienia prospektu emisyjnego, ani memorandum informacyjnego.

9 KOMENTARZE

  1. „Tenczynek z pilsem za 2 złote długo nie pociągnie. To jest prosta droga do bankructwa. Nawet koncerniaki są droższe. Nie ma się z czego cieszyć.” To co inwestować czy nie inwestować bo padnie?

      • Trudno nie zauważyć że gość wiec co robi i co mówi. Choć ja bym inwestował dziś najwięcej w alkohol dla … kobiet . Patrząc na statystyki ile pija i jak łatwo się uzależniają to rynek jest obiecujący. No cóż jak im się wmawia że są równe mężczyzną to wynik łatwo przewidzieć, a biznes nie zna sentymentów. Zresztą wprowadzenie „małpek” z winami jest tego dobrym przykładem.

  2. Mam nadzieję, że Palikot nie zmusił Cię do zrobienia tego materiału za pomocą gumowego dildo i pistoletu. 😀 Nigdy nie wiesz kto zostanie twoim zleceniodawcą 😛

Leave a Reply