Poranny LIVE ulicami Porto

13
1718

Wbijajcie na poranny livestream z Porto. Piwa nie będzie, ale widoki będą epickie.


13 KOMENTARZE

 1. No widzisz, a opozycja dopieprza się do marszałka Kuchcińskiego, że marnował publiczne pieniądze zabierając ze sobą inne postronne osoby na pokład samolotu.
  A on po prostu zmniejszał ilość dwutlenku węgla do atmosfery na osobę. Teraz pomyślmy jaki ślad węglowy od początku swojej działalności zostawił Tomasz Kopyra latając do Stanów, Australii, po Europie, przecież to się w pale nie mieści. I po co to komu? Żeby tylko zadowolić swoje próżne ego? Żeby dzieciom pokazać? Same sobie pojadą jak będą zarabiać, na co dzieci ciągać po świecie, to jest dopiero marnotrawstwo zasobów. A poza tym wszystko jest już pokazane w internecie.

  • No to co odwalał marszałek, to jest tak obrzydliwe rozpasanie, tak ostentacyjne marnowanie zasobów, że można to chyba porównać tylko z paleniem dolarami w piecu żeby się ogrzać.
   Przy całym moim podróżowaniu myślę, że przez całe życie nie spalę tyle paliwa, co Kuchciński przez 2 lata. Nie ma po prostu szans.

    • Ja wiem, że trollujesz, ale to co zrobił Kuchciński jest skandaliczne, bo on nie latał z oficjalną wizytą tylko po prostu nie chciał się cisnąć z hołotą w Locie.

    • Ale tak robili wszyscy marszałkowie, czy premierzy, tylko że teraz jest kampania to trzeba nakręcać spiralę przez opozycję, która nie ma się czego czepiać, taka prawda, Ale zgodzę się, że nie musiał, choć i tak to jest wszystko zgodne z prawem.

    • Poprzedni marszałkowie nie mieli do dyspozycji Gulfstreama, tylko Jaka i nie był to taki szpas, a wręcz strach latać. Jeśli Tusk jako premier przez 6 czy 7 lat zrobił 700 lotów, z czego 250 do Gdańska, a Kuchciński w 2 lata 250 do Rzeszowa, to chyba jednak nie ma porównania.

    • Wiesz, samorządowcy z Podkarpacia mają trochę inne zdanie https://www.newsweek.pl/polska/polityka/samorzadowcy-z-podkarpacia-do-konca-bronili-kuchcinskiego-zwolali-kuriozalna/tdwyz0p

     „Zebrani w Ustrzykach Dolnych samorządowcy przekazali, że dla mieszkańców tego regionu „było i jest bardzo ważne, że możemy bardzo często i na miejscu spotykać się z parlamentarzystami reprezentującymi nasze społeczności”. Wyjaśnili także, że marszałek Kuchciński był bardzo aktywny, odbywał dziesiątki spotkań w Polsce i za granicą, a mimo to znajdował czas, by wyjechać w Bieszczady. – Mieliśmy władzę na wyciągnięcie ręki – mówili”

 2. Obywatel, weź się zamknij. Jezu… nie szkoda ci życia? Wierz sobie w PIS, ale czy pod każdym filmem, musisz głosić wszystkim mu wierność?

 3. Co do komentarza Kopyra o slabym sniadaniu w hotelu dwa lata temu to nie należy się zniechecac, nie jest to typowe dla Portugalii. Duzo zalezy od hotelu i jest tez sporo hoteli z dobrymi sniadaniami. W naszym przypadku w maju tego roku, hotel HF Ipanema Porto miał drugie najlepsze sniadanie w czasie naszej wycieczki po Europie. Było ono sporo lepsze od hotelu w Fatimie i Lizbonie. We wszystkich tych trzech miastach oferowano dobry wybor swiezych owocow i warzyw na stole szwedzkim. To sniadanie w Porto było tez lepsze od naszych sniadan w hotelach w Belgii, Holandi i Niemczech. Natomiast najlepsze sniadanie było w Polsce w hotelu Grand Lubicz w Ustce ? No ale to nie dziwne bo Grand Lubicz to najlepszy hotel w miescie i sniadanie tam (jesli nie wliczone w cene pokoju) kosztuje 60 zlotych od osoby.

Leave a Reply