Legendy Polskiego Kraftu

5
2662

Legendy Polskiego Kraftu, czyli Atak Chmielu z Browaru PINTA, Rowing Jack z AleBrowaru, Shark z Browaru Widawa, Pacific z Artezana oraz Dwa Smoki z Pracowni Piwa. Jaka historia za nimi stoi? Jak się czas z nimi obszedł? Czy po 6, a nawet 8 latach od premiery wciąż mogą zachwycać?
Premiera o 11:00.

5 KOMENTARZE

  1. OK, te piwa już może nie wywołują jakiegoś zachwytu, ale czy jakiekolwiek nowe w zalewie dzisiejszej oferty jest w stanie wyprzedzić je sprzedażowo? No śmiem twierdzić, że nie. Żadne już nie powtórzą ich sukcesu na dłużej, dlaczego? Dlatego, że one były pierwsze i tego już im nikt nie odbierze.
    Fajnie, że polski kraft w pogoni za nowościami ich nie porzucił, i to też pokazuje, że na dłuższą metę trzeba mieć ofercie dopracowane rzeczy.

  2. Lubię od czasu do czasu napić się Rowing Jacka – smakuje mi bardziej niż wiele mdłych new englandów. Do tego nie wołają za niego 10 zł 😉

  3. Piłem wszystkie z tych piw i to w czasach jak wchodziły na rynek. Tak jak mówisz wtedy to było och i ach. Obecnie czasem sięgam po RowingJacka bo stosunkowo często bywam w pubie alebrowaru i nadal mi smakuje. Kiedyś trafiłem także na pacifica z kranu w jakimś pubie i też się skusilem. Odnośnie wersji butelkowych to jak widze to nie biorę bo wolę wziąć coś czego nie próbowałem. Pewnie jest jak z klasycznymi autami robią wrażenie, fajnie się przejechać albo mieć w garażu żeby w lato się przejechać tak i tutaj raz w życiu trzeba spróbować legend.

  4. Ciekawy materiał… i pewnie każdy ma swoja historię i odczucia co do tego jak i dokąd podążyły browary… I jak dla mnie obronił się tylko Atak Chmielu… choć kupuję na przemian z Modern Drinking. Ale jak dla mnie AleBrowar to Crazy Mike – jak tylko jest to biorę, choć pewnie nie reprezentuję tu większości, Widawa to portery, Artezan – stouty, Pracownia Piwa – to ciekawe, bo zawsze coś interesującego z z Mr. Hard’s Rocks na czele.
    PS. Expendables oznacza „Zbędni”, a na polski przetłumaczyli na „Niezniszczalni”, i to pasuje o wiele lepiej w kontekście tego materiału;)

Leave a Reply