Na Woodstock pociągiem nie pojedziesz! [ZERO IBU]

17
4331

Powiem szczerze, że to jest jedna z historii, która się w pale nie mieści. Na Pol’and’rock Festiwal, czyli popularny Woodstock nie pojedziesz ani pociągiem specjalnym Przewozów Regionalnych, ani pociągami Intercity. Dlaczego? Bo nie.
Premiera o 17:00.

17 KOMENTARZE

 1. A kiedy zrobisz materiał o profanacji mszy świętej na paradzie równości, i o tolerancji jaką wykazują się jej uczestnicy mówiąc: „czekam aż te stare k…wy pisowskie wymrą”, a dzieje się to wszystko pod patronatem prezydenta miasta Warszawy, bo mnie to np. bardziej bulwersuje niż jakieś tam dodatkowe pociągi na jakąś prywatną imprezę. Szkoda że tego typu rzeczy Cię tak nie absorbują tylko tematy trzeciorzędne.
  A Owsiak sam sobie nagrabił upolityczniając festiwal, spraszając na niego polityków tylko jednej opcji oraz wszelkiego rodzaju towarzycho lewicowo – neoliberalne.

  • Marcin, ale rozumiesz, że im o to chodzi, żebyś się oburzał? Właśnie po to to robią. A histeryczne reakcje KK tylko ich do tego zachęcają. Stop making stupid people famous. To jest jak z terroryzmem. To broń słabych, która działa tylko wtedy jak nabiera rozgłosu.
   Dopóki nie jest to przerwanie prawdziwej mszy św, nie dochodzi do profanacji najświętszego sakramentu, to mnie to nie rusza. Mam nadzieję, niewielką, że do tego nie dojdzie, ale pożyjemy zobaczymy. W 2016 powiedziałem, że za rządy PiSu najwyższą cenę zapłaci Kościół Katolicki, a w Polsce będą płonąć kościoły.

   • No już we Wrocławiu doszło do ataku nożem na księdza w kościele, czy w Rypinie w kuj-pom. typ wbił siekierę w ołtarz podczas mszy św Naprawdę uważasz, że nie dzieje się nic złego? Rozumiem, że po ostatnim filmie Sekielskich ludzie mają uzasadniony żal do Kościoła w Polsce, sam tak to czułem Natomiast to w jaki sposób się to odbywa rodzi uzasadnione pytanie czy nie mamy do czynienia ze zmasowanym atakiem środowisk nieprzychylnych obecnej władzy, co potwierdza np.to że jakoś dziwnym trafem parady równości odbywają się za każdym razem w innym terminie w każdym dużym mieście, a nie jednego dnia, w odróżnieniu do Marszu Życia i Rodziny, który odbywa się tylko w dany dzień.
    Także to już nie są pojedyncze incydenty, a regularna walka dużych organizacji takich jak Facebook, Microsoft i Google, które się z tym nie kryją.

    • Aha… czyli spiseg. New World Order. I rozumiem, że Gatesowi, Zuckerbergowi, Page’owi i Brinowi zależy na tym, żeby księży zabijać siekierą? Czy oni są tylko figurantami, a za wszystkim stoją illuminati? ?Powiem Ci, że nikt tyle nie robi dla dechrystianizacji Polski co PiS i episkopat, więc wrogie siły powinny im jedynie pozwolić działać. Takie historie jak te ataki tylko odsuwają to w czasie.
     Jest dowiedzione już od czasów „Cierpień młodego Wertera”, że nagłaśnianie takich historii jak samobójstwa, publiczne ataki, strzelaniny w szkole czy zamachy terrorystyczne produkuje naśladowców. Nawet cała historia z filmem Sekielskich. Ludzie mają wrażenie, że nic się nie dzieje w temacie, że hierarchia chce to tylko przeczekać i będą chcieli brać sprawy w swoje ręce. Jestem pełen najgorszych przeczuć w jakim kierunku to pójdzie.

    • Nie spisek, tylko otwarta już walka z tradycyjnymi wartościami. W Polsce nie udał się przewrót i walka na ulicy więc postanowiono że odbędzie się to na polu edukacji, wiary i tradycyjnej rodziny. Polska jako bastion konserwatywnych wartości w tej części Europy jest bardzo nie na rękę pewnym środowiskom, które są powiązane kapitałowo właśnie z tym wielkim biznesem, który nonie ukrywajmy też ma swoje barwy polityczne, nie bądźmy naiwni.

  • Pan Niemiec jest duchownym oficjalnie zarejestrowanego kościoła. Przypominam, że Rzeczpospolita Polska nie jest jeszcze państwem wyznaniowym.
   A pod rozwagę cytat z Mikołaja Reja (dla przypomnienia protestanta), kiedy bronił przed sądem Erazma Otwinowskiego za zniszczenie hostii. „Winowajca skrzywdził Boga i człowieka. Stwórca sam pomści się za wyrządzoną mu zniewagę, a ten drugi zaś zostanie wynagrodzony, jeśli za stłuczone szkło otrzyma grosz, za zniszczoną hostię szeląg – aby mógł sobie ją kupić a do tego jeszcze odrobinę mąki .” Dodam, że sąd przychylił się do wniosku obrońcy. Ależ Sodoma z Gomorą w XVI-wiecznej Polsce była.

 2. Tomku to nie jest jakiś fake news? Przecież Kostrzyn to jedno z nielicznych „kolejowych przejść granicznych” obciążanie innych tras może być zbyt kosztowne, ponadto jeśli ktoś kupi miesiąc wcześniej bilet to co nagle mu zmienią stacje? posypią się wnioski o odszkodowanie. Sprawdziłem rozkład jazdy pociągów i niema w niech żadnych zmian (jak na razie przynajmniej). A co do źródła jakim jest oko press to mam wątpliwości co do ich rzetelność po ostatniej wpadce.
  A co jeśli idzie o „darmowe pociągi ” dla woodstokowiczów to był chyba pociąg yeti każdy słyszał że podobno jest ale nikt nie widział 😉 z tego co pamiętam to i na te pociągi specjalne było trzeba mieć bilety. Czasem była promocja i pokojowy patrol jechał za darmo. No ale młody jestem nie wiem jak to było jak jeździły na Woodstock dinozaury 😉
  Pozdrawiam

  https://www.bazakolejowa.pl/index.php?dzial=mapa#9/52.6164/15.0856
  https://bilety.polregio.pl/wyniki/159/80/31-07-2019_00:00/*/departure/all/all/c%7C%7C%7Cpax*22**%7Cpax*22**

  • No Szach Mat! Pod naciskiem opinii publicznej, którego częścią był mój film, władza się ugięła. A to podobno nie w ich gestii, a czysto biznesowa decyzja była. Nie opłacało się, nie było pociągów, a teraz się będzie opłacało? Przyznali się, że decyzja zapadła na Nowogrodzkiej. I teraz łaskawie Pan Premier przywróci pociągi, a mógł zabić. ???

Leave a Reply