Dwa panele z 10 WFDP – blogerzy i kombatanci

4
1752

Dwa panele z soboty Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa, kto ich nie widział na żywo, temu gorąco polecam. W pierwszym, pod przewodnictwem Pawła Paluchowskiego z Piwnego Klubu, rozmawiam z Majkelem z Chmielobrody, Jerrym z Jerry Brewery, Docentem z Polskie Minibrowary oraz Kacprem z Piwnej Zwrotnicy. W drugim, którego jestem gospodarzem rozmawiam z tymi, którzy z podziemi piwowarstwa domowego weszli do pierwszej lub drugiej fali Polskiego Kraftu, czyli Marusią z Warsztatu Piwowarskiego, Ziemkiem z browaru PINTA, Kulim z Birbanta oraz Mateuszem Kupraczem z Nepomucena.
Sprawdźcie jakość, bo jest dobrze.

Blogerzy.

Kombatanci.

Materiały powstały w ramach współpracy z WFDP.

4 KOMENTARZE

      • No więc żeby odnieść sukces co jest potrzebne? Osobowość, talent, pracowitość, odwaga w różnej kolejności, czasem szczęście, że jest się pierwszym, ale nie można zaniedbywać niczego, a i tak nikt nie da gwarancji że to wszystko zadziała. A na końcu stwierdzasz, że to i tak jeden wielki chuj bo to wszystko za mało.

        • Właśnie o to ostatnie zdanie się rozchodzi. Sztuka bycia szczęśliwym, to sztuka cieszenia się tym co masz. Robieniem tego co lubisz, a nie nabijaniem zer na koncie.

Leave a Reply