Słoneczny livestream w lutym

15
2520

Spontaniczny livestream, a może livedegu. Dziś było całkiem słonecznie, więc wybrałem 4 słoneczne piwa i jedziemy z koksem. Freestyle Witbier 1% z Browaru Hopito, American Beauty z Browaru Trzech Kumpli, Caligo z Browaru Czarna Owca oraz Los Andżeli z Browaru Łańcut. Zaczynamy o 18:30.

15 KOMENTARZE

 1. Slav Kowalski to powiedział? Widzisz, nawet nie potrafisz zacytować swojego wieloletniego widza. To jest żenujące i poniżające i ja się zastanawiam co ja tu jeszcze robię. 😀

    • Poprawnie powinno być „[…] dwa takie satelity […]” 🙂
     Satelita to chyba jedyny wyraz rodzaju męskiego zakończony na a.

    • Dobra, to Ci wyjaśnię bo widzę, że jesteś totalnie nie w temacie 🙂
     Te dwa satelity to są testowe a docelowo ma być kilka tysięcy. Są to satelity na niskiej orbicie więc poruszają się dość szybko nad Ziemią – w przeciwieństwie do geostacjonarnej (na której satelita jest „zawieszony” nad konkretnym punktem na Ziemi).

     I tak: „Celem SpaceX jest stopniowe wynoszenie na orbitę satelitów, aby ostatecznie zbudować w pełni funkcjonującą konstelację w 2024 roku. Początkowo usługa ma być dostępna głównie na obszarze Stanów Zjednoczonych. Jej uruchomienie planowane jest na rok 2020…”.
     Jeśli chcesz więcej szczegółów na bardziej fachowym blogu to zachęcam tutaj: https://spacex.com.pl/wiadomosci/zmiany-w-projekcie-starlink

 2. Na tym lub poprzednim live’ie wspominałeś o Xboksie.
  Xboksa One S 1TB, bez żadnej gry w zestawie, nabyłem na poświątecznej wyprzedaży, po to, żeby… mieć na czym oglądać pierwszy sezon MacGyvera na Blu Rayu, który kupiłem sobie pod choinkę. 🙂
  Potem dzieci sobie kupiły Minecrafta na spółkę, tak że to nie tak, że konsola jest tylko dla mnie. Ale i MacGyver też nie tylko dla mnie, bo dzieciaki oglądają ze mną. I to pomimo braku polskiej wersji językowej!

   • Nie mam porównania z jakąkolwiek inną wersją. Gdybyś przechodził z tragarzami, to wpadnij, to zobaczysz. 😉

    W sumie, chrześniak żony gra na tablecie, chociaż Xboksa ma takiego samego. Ale to może chodzić o to, że nie chce wydawać kasy na grę, którą już ma.

Leave a Reply