Browar Tenczynek w 360°

6
5854

Obiecałem zwiedzanie w 360° no i wreszcie jest. Jeśli podoba wam się taka formuła dajcie temu wyraz w komentarzach.


Materiał powstał we współpracy z Manufakturą Piwa, Wódki i Wina.

6 KOMENTARZE

  1. Trzeba było dodać obie na raz i porównać wyświetlenia, ja zobaczyłem najpierw 360, a z pierwszego tylko drona bo potem prawie to samo. Lirze na więcej 360.

  2. Dzisiaj, w Selgrosie w Łodzi kupiłem a już wypróbowałem „P”IPA. Aktualnie porównuję z American IPA wrocławskich chłopców DrBr. I o dziwo w mojej 10-cio punktowej skali ocen piwnych obydwa dostają pełną „9”. Teńczyńska IPA trochę bardziej sesyjna ale przez to lepiej pijalna. Generalnie O.K. Czekam na kegi w Łodzi; w Z Innej Beczki, Piwotece lub Chmielowej Dolinie.

  3. Fajny pomysł na materiał nie powiem, można poczuć się prawie jak na zwiedzaniu. Co do mojej opinii którą formę materiału bardziej preferuję………dla mnie było by super gdyby obie formy pozostały i się uzupełniały. Klasyczna jest bardziej przejrzysta, lepsza jakość to też wiadomo i jakoś fajnie tak to się ogląda, Natomiast 360, wiadomo trzysta sześćdziesiąt i chyba tyle w tym temacie, frajda z obracania kamery robi robotę. Gdybyś jednak chciał koniecznie pozostać przy jednej formie to ja wybieram sprawdzoną i klasyczną. Tyle moim skromnym zdaniem.

    Pozdrawiam

Leave a Reply