Solaris z browaru Raduga

17
4291

Solaris – jeden z najmocniejszych RISów w Polsce. 34 Plato, 15% alk. Sztos czy nie? Chyba taki cykl założę.


17 KOMENTARZE

  1. Do filmu „Solaris” Andreja Tarkowskiego oczywiście. Swoją drogą że nikt nie zekranizował Niezwyciężonego. Przecież to praktycznie gotowy scenariusz.

  2. Kopyr – masz pojecie jakie to mogły być drożdże użyte przy produkcji? ze z samej fermentacji uzyskali 15%? a może 2 rodzaje drożdży? jakieś na wstępna fermentacje i później od 10% w gore inne?

  3. Tomku z całym szacunkiem do Ciebie i całego Twojego materiału, ale strasznie dużo ciamkasz, działa to drażniąco i kojarzy mi się głównie z pierwszym sekretarzem partii rządzącej.

  4. Nie przyznawaj się do tego Niezwyciężonego (ja też go b. lubię) – to jest najbardziej „komercyjne” i ” holywoodzkie” opowiadanie Lema.
    Prawdziwy fan Lema mówi Niezwyciężony – no OK ładna wprawka na amerykańca, ale Solaris – to arcydzieło!!!

  5. Taka seria ”sztos czy nie?” była by świetna, dodatkowo jeżeli piwa były by zróżnicowane. Fajnym pomysłem na serie by było też coś w stylu ukierunkowywania młodych rokujących beergeeków. Po jakie piwa, z jakiego rodzaju powinni oni gdzieś sięgać na początku swojej przygody ażeby nie zrażać się do pewnych styli słabo wykonanymi piwami.

  6. Kamera Ci się psuje? Co chwila poprawia ostrość na dalszym planie i przy tym słychać jakiś buczący dźwięk. Na lepszych słuchawkach z wzmocnionym basem to aż głowa od tego wibruje.

Leave a Reply