Drugi Wielki Test Piw z Biedronki

17
17213

Z okazji 90 tysięcy subskrybentów na YouTube nagrałem Drugi Wielki Test Piw z Biedronki. Pierwszy Wielki Test Piw z Biedronki jest niekwestionowanym liderem blogu i kanału, ponad 600 tysięcy wyświetleń. Wiecie jak było, było ciężko.

17 KOMENTARZE

    • Oglądnięte do końca. Podziękował. Chociaż i tak w tych piwach nie gustuje to będąc w biedrze zwróciłem uwagę na tego “żateckiego leżaka”. Skład jest podany pełny czyli woda, słód i chmiel więc jak na eurolagery to jakiś postęp.

  1. No to teraz ekspres test Żatecki, kontra kraftowy lager, kontra jakiś premium koncern. Może Urquell, bo Żatecki chyba próbuje go trochę podrobić puszką

  2. Piłem to Zateckie dwa dni temu. Złapałem puszkę w biedrze, która stała gdzieś pomiędzy VIPami, a Leżajskiem… niestety tylko jedna. Po zamoczeniu dzioba także stwierdziłem, że to dobre piwo i ze zdziwieniem przeczytałem, że to Carlsberg. Byłem wczoraj w dwóch innych sklepach tej sieci, bo zamierzałem kupić jeszcze kilka puszek na sobotniego grilla i niestety nie było. A teraz po teście, to już pewnie nigdzie nie będzie 🙁

  3. W którym filmie Pan Tomasz w podkoszulku i ruskiej czapce wącha mokry karton i leje Vipa do szkła teku? Szukam tego od kilku dni i nie mogę znaleźć.

  4. Właśnie skosztowałem Żateckiego – 2,8 zł w Biedronce – no jeśli to “piwo” wygrało test to wielki szacun za odwagę i poświęcenie wypicia reszty.

Leave a Reply