CaliforniCATion z browaru Rockmill

8
2877

Mam problem z piwami Rockmilla, szczególnie z Juicy Delight. Nie mogę się nim zachwycić, choć chciałbym. No ale jak zachwyca, skoro nie zachwyca? Dlatego z olbrzymią nadzieją podchodzę do CaliforniCATion, czyli West Coast IPA z browaru Rockmill. Czy tym razem się nie zawiodę?


8 KOMENTARZE

 1. Z RB:
  West Coast IPA – 16 Blg
  Mocno wytrawne i goryczkowe piwo, które klasycznie wywodzi się z Zachodniego Wybrzeża USA. Chmielone dużą ilością: Citra, Mosaic, Simcoe, Chinook i Columbus.

 2. Mój komentarz przed obejrzeniem recenzji, Juicy Delight mnie zachwyciło aromatyczne soczyście aromatyczne wręcz “dżemowe” 😉
  Niestety to CaliforniCATion to pierwsze piwo z Rockmil’a które mnie rozczarowało kompletnie. Nazbyt słodowe, ewidentnie za mało wytrawne jak na West coast’a. ale oczywiście, każdy powinien sam spróbować 🙂 ale jak oczekuje prawdziwego West Coat’a to się zawiedzie więc raczej nie musi się rozpędzać bo tego tam nie znajdzie. 😉

 3. Mój komentarz po obejrzeniu recenzji. Pierwsza myśl to : “A mógł zabić” 🙂
  A na poważnie to zabrakło mi definitywnego stwierdzenia w stylu To Nie jest West Coast, to może być Vermont to jest dobre piwo ale to nie jest West Coast.

 4. Szkoda, że browar podchodzi tak słabo do problemów z ich piwami, które teraz przy otwieraniu kończą na suficie, a niedługo mogą wybuchac. Mowa o Ministry od juicy (dwie ostatnie warki).
  Myślę, że browar powinien wycofać wadliwe piwa, a nie udawać, że wszystko okej i nie odpisywać na zgloszenia.
  Piwa dobre, szkoda, że podejście browaru slabe.

Leave a Reply