O opakowaniach w krafcie z Piotrem Duszą ze sloje.pl

9
2734

Ciekawi Was ile kosztuje opakowanie do piwa kraftowego? Co to jest opłata produktowa? Jak można unowocześnić kapsel? No to pogadajmy z kimś, kto z tym handluje na codzień, czyli z Piotrem Duszą z firmy sloje.pl.Materiał powstał we współpracy z firmą sloje.pl.

9 KOMENTARZE

  1. „Wypijamy piwo i wyrzucamy tę butelkę” – jak to wyrzucamy butelkę?!
    Ja recykluję: zdejmuję etykietę, myję i zalewam ponownie 😀

  2. Wyższość puszki nad butelką -> tłumacze i objaśniam, oczywiście dla tych którzy interesują się kraftem od niedawna Puszka zachowuje aromat, w butelce aromat ulatuje w gumkę pod kapslem, inaczej prościej w butelce piwo traci aromat, w puszcze piwo aromatu chmielowego nie tracu. Ci którzy mieli okazją zaopatrzyć podczas pierwszego BGM w Heady Topper’a i go wypili oczywiście przeterminowanego oczywiście z puszki nic nie muszę tłumaczyć.

    • No chyba proste, że jak koleś handluje butelkami to będzie mówił, że butelki lepsze. Jeśli był by wywiad z kolesiem dystrybującym puszkami mówił by co innego 😉

  3. Panie Tomaszu świetny materiał. Ale mam parę pytań. Czy szkło butelki przewodzi promienie UV? A jeśli szkło ołowiowe nie przewodzi to dlaczego z nich nie robi się butelek? Czyżby metale ciężkie jednak przechodziły z butelki do żywności? Dlaczego zmieniono górny”szpunt” partykegów i za cholerę nie idzie włożyć rurki nalewaka zmuszając do picia grawitacyjnego, a nie ciśnieniowego.

  4. Ile kosztuje? Strasznie ciekawski jesteś. Dobrze wiedzieć, że to nie są tanie rzeczy takie petainery. Ciekawy materiał.

Leave a Reply