Jupikajej i Kumaru z browaru Absztyfikant

13
3571

Dwa piwa z debiutującego kilka(naście?) tygodni temu browaru Absztyfikant, czyli Jupikajej – Flaked IPA i Kumaru – Tonka Extra Stout. Łukasza Szynkiewicza możecie kojarzyć z piwa Sophia uwarzonego przez niego we współpracy z Olimpem.


13 KOMENTARZE

 1. Piłem Kumaru jakiś czas temu w Białej Małpie z kranu. Bardzo lubię FESy, ale ten nie specjalnie mi smakował. Piwo jest na pewno ciekawe jednak dla mnie zbyt specyficzne i przez to mało pijalne. Nie żałowałem zakupu, ale raczej bym nie powtórzył 🙂
  P.S. Tak szerokokątny obiektyw ma swoje zalety, jednak zniekształcenia na bokach kadru są paskudne 🙁

 2. Matko jakiś szerokokątny obiektyw. Zniekształcenie w rogach już widoczne. Za blisko siedzisz i łapy Ci wydłuża;) Pole widzenia niezłe. Co to za sprzęt?

 3. Mnie nie podoba się te rybie łoko.

  Gdzieś widziałem pytanie do Ciebie odnośnie dodatków do piw. Mianowicie mówiłeś, że nie szanujesz piw z przyprawami w saisonie, ale kawa w staucie Ci nie przeszkadza. To jak to z tym jest, tym duchem kraftowym?
  Może nagraj jakiś poradnik krafotwy na haloween 😉

   • No, znacie mnie już chyba. 😛 Testy na widzach to podstawa. Ja się nie bawię, w jakieś tygodniowe rozpracowywanie sprzętu. Będzie nieostro, trudno… jedziemy dalej.

  • Wiesz jak jest – wszystko zależy. Goździki w xmas ale lub w pumpkinie są ok, goździki w weizenie są złem. Kawa w coffee stout mi nie przeszkadza. Bardziej mi przeszkadza coffee stout bez kawy.

 4. 1) Gdzie można kupić takie szklanki? 2) Po filmie o bezalkoholowcach zakupiłem 1na100 😉 jak dla mnie super. A czy są takie piwa ale stout?

 5. oj tam z tymi informacjami na etykietach. Wczoraj piłem Blake’s Hard Cider i info było tylko takie :
  „Reading labels makes you a more informed person. We are glad that you decided to be smart today. Good job ”

  😀

Leave a Reply