The Brain i Buba Extreme Cognac BA z SzałPiw

23
2378

Jak niektórzy już może wiedzą, będę w telewizji Polsat w programie The Brain. Z tej okazji otworzyłem sztosa – Buba Extreme w wersji Cognac BA.


23 KOMENTARZE

  1. Można wiedzieć Tomku, czy Ty sam się zgłosiłeś, czy to telewizja Polsat się do Ciebie odezwała? Czysta ciekawość.
    Co do piw to taka loteria trochę, bo np. dostaniesz Witbiera do posmakowania i nie wiadomo skąd ten Witbier był, z jakiego browaru, czy był świeży, czy nie ma wad, czy ta kolendra jest wyczuwalna na tyle, że można od razu stwierdzić: tak, to jest belgijski styl Witbier. Generalnie tak można pisać o kolejnych stylach.
    Tak jak stwierdziłeś, niech więcej ludzi się dowie o różnorodnych stylach piwa i niech kraft się szerzy.
    Gratuluję i trzymamy kciuki 🙂

  2. Super sprawa, Tomku 🙂 Naprawdę cieszę się już na ten program…Ciekaw jestem jakie będziesz miał wyzwanie – czy to będzie zwyczajne zgadywanie piwnych styli czy będzie trochę pod górkę 😉 Np. zgadywanie składu piwa, ekstraktu, rodzajów chmieli czy ekstra dodatków typu czy była beczka, jakie owoce, herbata lub coś podobnego. Choć, nie obraź się, nie bardzo podpadają mi Twoje zdolności pod „The Brain” – tu mam skojarzenia z ludźmi, którzy potrafią zachwycić innych swoimi nieprawdopodobnymi umiejętnościami – ekstremalną pamięcią, bycie „ludzkim kalkulatorem” czy zdolność zapisania liczby „PI” do kilku tysięcy miejsc po przecinku. Top topów to umiejętności sawantów – często upośledzonych geniuszy. Choć nie zawsze. Polecam Ci film „Na własne oczy – geniusz pamięci” o zdolnościach Daniela Tammeta (jest na YouTube) Reasumując, szanuję Twoje umiejętności, bardzo chętnie zobaczę jak Ci poszło i mam nadzieję,że nie będzie skuchy. Na pewno masz dar przekonywania, bo to po Twoich tekstach i filmach wciągnąłem się w picie kraftów i warzenie własnego piwa. I za to wielkie dzięki 🙂

Leave a Reply