Donald T. z browaru Bytów

25
2568

Obiecana degustacja SRISa, czyli Smoked Russian Imperial Stout o dwuznacznej nazwie Donald T. z browaru Bytów.


25 KOMENTARZE

 1. Akurat z tego że wybrali Tuska wbrew Polsce bym się tak nie cieszył, to niebezpieczny precedens, tylko pokazuje, że w tym klubie rządzi tak naprawdę jeden kraj Deutschland. Angole się z tego durnego układu wypisali bo wiedzieli czym to pachnie.

   • Pal licho Twoje poglądy, bo masz do nich prawo jak każdy, no i nie jesz mięsa, a jakoś tak przypadkiem dookoła mnie nim bardziej ktoś w lewo tym mniej mięsa w diecie… Tylko „bawiąc się” takim rozumowaniem można napisać, że skoro działanie rządu teraz to działanie PiS nie PL, więc – warto być konsekwentnym – każde działanie rządu „minionej 8-latki” to działanie PO nie PL? Czyli np. wszystkie długi zaciągnięte przez PL w czasach rządów PO nie są długami PL, tylko PO? Tak samo jak każdy element rozsprzedanego majątku nie został sprzedany przez właściciela (PL) tylko przez PO, które przecież nie jest tożsame z PL nie mogło legalnie sprzedać nieswojego majątku? Ech… Polecam schaboszczaka w niedzielę na obiad jednak… 😉

   • No wiadomo. Cała Polska kocha donalda tylko ten zły PiS… Ech. Niedługo na blogu o sadzeniu pietruszki dowiemy się, że ku uciesze redakcji dzielny działkowiec z KOD stworzył odmianę Ewa Kop. Byś sobie odpuścił wciskanie polityki do piwa bo to żałosne.

 2. Nie mniej jednak to Donald Tusk był premierem Polski przez 7 lat, więc chyba Polska ma największą wiedzę o kompetencjach tego pana. Na szczęście przewodniczący Rady Europejskiej zwany też potocznie prezydentem UE, jest prezydentem na wzór Niemiecki, czyli nie ma właściwie żadnego znaczenia.
  Po drugie nie abym był jakimś specjalnym zwolennikiem teorii spiskowych, ale to że Tusk jest przewodniczącym jest właśnie na rękę PiSowi, bo dzięki temu mają go z głowy na kolejne 2,5 roku, czyli na wybory parlamentarne, samorządowe i europejskie. Jedynie może wrócić na wybory prezydenckie. Tusk jednak był mocną postacią PO i bez niego trudno będzie wygrać wybory. Jak na ten moment jedyne co oferuje opozycja a szczególnie PO to jest straszenie PiSem, co jak się okazało w ostatnich wyborach nie jest efektywne. PiS mogło specjalnie podkopywać kandydaturę Tuska aby, na 100% został on w UE i mieć spokój.

 3. Popieram W POLSCE SIE DYMI! Ciekawe polaczenie, wszystko ulozone, piwo swietne i cena tez :). Aha Panie Tomku coraz czesciej piwo ja pierwszy pije a dopiero pozniej pojawia sie na blogu.

 4. Na kapslu to nie są pawie, tylko żurawie, które są jednym z symboli Kaszub. W okolicach browaru, jak i w innych miejscach zbierają się one w tak zwane sejmiki, podczas których wspólnie żerują.

 5. Szacun za butelkę 0,5L. Nigdy nie miałem problemu z wypiciem takiej objętości dobrego RISa, czy porteru bałtyckiego 😛

 6. Tomku, politycznymi komentarzami zniechecasz do oglądania. Zawsze społeczeństwo będzie podzielone. Nie ma sensu oglądając degustacje dobrego piwa i podnosić sobie ciśnienie. Nie chce znać twojego zdania na temat polityki, Wiec proszę zachowaj to dla siebie. Wszystko cacy, oprócz tych politycznych wstawek. Dzięki i Pozdro.

   • Właśnie chodzi o to, ze w tym temacie każdy powinien się zdystansować od polityki. A takie zaczepne komentarze świadczą tylko o twoim niskim poziomie.. i to nie ty masz problem tylko wszyscy w twoim otoczeniu. Jak to mówią.. głupi nie cierpi, bo nie rozumie, cierpi rodzina i znajomi.

 7. Apropo logo. Kiedyś im napisałem konkretnie, co i w którym miejscu jest z nim nie tak, ale olali mnie, bo wiedzieli lepiej.
  To logo „projektował” kretyn, który nie dość, że pojęcia o projektowaniu, proporcjach czy czymkolwiek nie ma, to jeszcze usiłował wcisnąć tam bez ładu co się dało, co skojarzyło mu się z Kaszubami. Jest gryf, są żurawie, gdyby starczyło miejsca, wrzuciłby tam jeszcze rodło, jezioro, śledzia i lilijkę z haftu.
  A serio, zrobił je pewnie syn szwagra po lekcjach, który na informatyce poznał podstawy photoshopa. Bo z projektowaniem ono nie ma nic wspólnego.
  Wystarczyło dać tam np. bytowski zamek krzyżacki, albo zdecydować się na samego gryfa.
  O tyle dobrze, że etykiety zaczęli robić lepsze, niż na początku.

Leave a Reply