[Q&A] z Doktorami na premierze Baltic Porter

20
2205

Z okazji 3. urodzin browaru Doctor Brew postanowiłem nieco odświeżyć formułę wywiadu i poprosiłem widzów na Facebooku o podesłanie pytań, które powinienem zadać Marcinowi i Łukaszowi.Materiał powstał w ramach współpracy z Doctor Brew.

20 KOMENTARZE

  1. szkoda, ze moje pytanie ominiete chociaz o refermentacji juz odpowiedzieli. Ale pytalem sie odnosnie wspolpracy z Kamionka, poniewaz jedynie w sklepach widuje z tej wspolpraccy BeFREE, czyzby calkowite przenosiny do Niechanowa czy jednak na 3 browary dzialalnosc?

  2. Ostatnio rozmawiałem w specjalistycznym z jednym Norwegiem na wizycie w Polsce. Skusił się na piwa od DB będąc u siebie w Norwegii, gdyż były tam dostępne w sklepach. Mówi, że sie dosyc rozczarował, coś było w nich nie tak i wylał je.

    Ja sam jeśli mam ochotę na piwa doktorów to sięgam tylko po wypusty z Bartka. Serio, te z innych browarów to niespecjalnie się udają. Te bartkowe, zawszę mętne i mega osadem, ale goryczka i świeżość zawsze przywoite, choć zdarzają się tez słabsze wypusty. Ostatnio sięgnąłem po klasyka AIPA i było naprawdę fajnie.

  3. Coraz mniej materiałów we współpracy. Widzę browary mądrzeją, a oglądalność spada i zaczyna się pisać bzdury o cenach. Nieważne jak gadają, byleby gadali?

  4. Masz chore myślenie aż głowa mała. Oglądam właśnie na FB o sztosach i kwicze ze śmiechu… 200zł hahahahahahahahahahahhahahaha

  5. Zadam tutaj Tomku pytanie, ponieważ nie widzę filmu o Sztosach na blogu. Czy wymrażanie wnosi jakieś dodatkowe nuty do piwa, czy chodzi tylko o zwiększenie ekstraktu i alkoholu?

Leave a Reply