Raisa z browaru Maryensztadt

7
3000

Wczorajszy sukces Legii postanowiłem uczcić jakimś warszawskim piwem. Najmocniejszym i jakoś tam związanym z Warszawą była Raisa, czyli RIS z browaru Maryensztadt, który co prawda warzy w Zwoleniu, a nie w Warszawie, ale pochodzi właśnie ze stolicy.


7 KOMENTARZE

  1. No tak, ale ilu w tej Legii gra wartościowych Polaków? Tylko nie mów o Kucharczyku, bo wczoraj myślałem że rozwalę przez niego telewizor. Jak zwykle Kung-fu Pazdan jest niezawodny. Najlepszym ich posunięciem było wywalenie tego trenera Albańczyka.

  2. Tomek dzięki Tobie usłyszałem o takim piwie jak De Molen Weer & Wind Bourbon BA. Wyczyściłem chyba całą piwotekę z butelek tego piwa(w głównej mierze też do leżakowania) ale no dobra powiedzmy to jest BA który zrywa pape. Powiedz mi, ponieważ ostatnio kurczę no nie mogę trafić na dobrego RISa. Poprostu nie mogę. Albo za bardzo palony, albo wodnisty itd itd. Podejrzewam że mój gust co do RISów jest taki jak i Twój czyli musi być srogo, gęsto, czekoladowo, waniliowo, no wiadomo nie muszę tłumaczyć 😉 Co byś zaproponował na dzisiaj coś z takiego Twojego TOP 5 ?? Byłoby mi bardzo miło spróbować 😉 P.S Gadałem z Andrzejem Kiryziukiem no i ma być lada moment pierwszy RIS wyprodukowany w Polsce 34 plato – no to to będzie srogo ! 🙂

Leave a Reply