O cydrach na [WFP5] mówi Przemysław Iwanek

10
2297

Warszawski Festiwal Piwa, to nie tylko piwo kraftowe, ale też rzemieślnicze cydry. Cydry „koncernowe” czy „przemysłowe” już były, ale są też cydry rzemieślnicze o wiele ciekawsze i lepsze. W tej ponad półgodzinnej, nieco chaotycznej rozmowie, Przemek Iwanek przybliża ten świat.


W trakcie rozmowy wciął się jeden Anglik z browaru Mighty Medicine z okolic Manchesteru. Nie chciałem tyułować shit happens, żeby się nie obraził, ale w tych kategoriach możecie to sobie obejrzeć.

 

10 KOMENTARZE

  1. Teraz już nie musimy się martwić że Rosja nie odbiera od nas jabłek, Chińczyki będą od nas odbierać, oczywiście to jabłko musi spełniać wysokie wymagania, ale już parcia na cydry takiego nie będzie. A słabe jabłka pójdą i tak na przecier i soki.

  2. jak cydry to tylko z Bretanii…tych 'kraftowych’ nie piłem, ale te które są obecnie dostępne powszechnie w Polsce to obok prawdziwego cydra to nawet nie stały:)

  3. Szanowny Tomaszu, moim, skromnym zdaniem powinieneś mieć dodatkowy mikrofon, dla „gości” na takie zaludnione spotkania. Pozdrawiam.

Leave a Reply