[100 pytań do kopyra] o książkę „Piwo. Wszystko, co musisz wiedzieć…”

36
3215

Wydanie specjalne 100 pytań do kopyra poświecone książce. Gdzie będzie można dostać autograf, gdzie kupić książkę z autografem i jakie nowe koszulki się pojawią z okazji premiery.


36 KOMENTARZE

 1. Rozumiem, że jest duży popyt, natomiast czy będzie sukces, zależy od tego co ta książka zawiera. Natomiast jestem niemal w 100% pewny, że ta książka wniesie dużo do wiedzy każdego tak jak Twój kanał. Jeśli większość tej książki to będą info z Twojego bloga + wiele informacji dodatkowych to będzie dobrze. Pozdro i gratulacje!!!

 2. Tak mówisz, że tych co oglądają trzy lata jest nie wielu i sprawdziłem, subskrypcja wpisów od 15.10.2012 😛 Co do książki kupie z ciekawości, bo jestem ciekaw jak wypadniesz w takiej formie, ale musisz poczekać, bo Pilipiuk z nowym Jakubem ma pierwszeństwo. BTW. może pojawisz się na Targach książki w Krakowie?

 3. Hahaha sorry ale musiałbyś zrezygnować z tytułu, osobiście Mine Kraft, Minekraft czy jakiej pisowni byś nie użył jednoznacznie kojarzy się z Mein Kampf a tego byśmy nie chcieli 🙂 Pozdrawiam

 4. 1. Nowe koszulki wypas. W liście do św. Mikołaja wrzucę linka.
  2. Wiesz może czy będzie można kupić zestaw książka + e-książka?
  3. Nie kupię Twojej książki szwagrowi, bo to by było jakbym powiedział „szwagier, głupek jesteś, doedukuj się”. Obaj moi szwagrowie, lageropijcy, mają za słabe poczucie humoru na to. Mogę któremuś tę książkę pokazać (nie omieszkam).
  4. Oglądam Twoje filmy od ponad 3 lat – jestem w wąskim gronie weteranów? 😉
  5. Mine Kraft? Czytałbym!

 5. Książkę przeczytałem w 2 dni dziś kończąc. Moim zdaniem kawał dobrej roboty Tomku. Daje się odczuć Twój styl i praktycznie czytając książkę ma się w wyobrażeniu to jakbyś mówił do kamery:) Oglądam filmy od bardzo dawna i również dosyć długo już warzę m.in korzystając z Twoich poradników, ale dowiedziałem się dużo rzeczy, które na filmach mogły mi umknąć, lub wydawały się kiedyś za trudne. Książka łatwa w odbiorze i naprawdę przyjemnie się ją czyta. Ma się ochotę więcej i więcej, a kartki znikają moment:) Doskonale uzupełnia wiedzę komuś kto interesuje się piwem i kogo piwo fascynuje.
  Tomku lubię oglądać Twoje filmy, gdzie opowiadasz o stylach piwnych i miejscach, browarach gdzie warzy się ikonę danego stylu . Myślę, że w przyszłości taka książka opisująca piwne style i historię z nimi związaną jak również Twoje wspomnienia z danego browaru, przemyślenia byłaby to kolejna obowiązkowa pozycja. Pozdrawiam i do 26.10 w Autorskiej

 6. Myślę, że ta książka świetnie spełnia rolę bardzo przystępnego wprowadzenia w tematykę piwną. Zawiera rozmaite ciekawostki i zahacza o nieco bardziej zaawansowaną problematykę. Nie ma co ukrywać, że tak jak było już mówione jest bardziej dla początkujących i z racji nacisku na zwięzłą narrację w bardziej wtajemniczonych beergeekach niektóre bardzo krótkie opisy mogą budzić niedosyt. Zdecydowanie świetnie się czyta, także nawet osoby stroniące od druku będą mogły się zanurzyć w gąszcz piwnych informacji. Może kolejna pozycja powinna być już zaawansowana?

 7. Bardzo fajnie napisana , prosto tłumaczy to co trzeba wiedzieć o piwie , przeczytałem w ciągu dnia :)oczywiście przy dobrym piwie. Rewelacja jako prezent dla piwoszów początkujących jak i zaawansowanych jak i nie piwoszów , Mikołaj będzie załatwiony :)Czytalność tej książki = pijalność super piwa 🙂

Leave a Reply