Wywiad z Marcinem z Doctor Brew

9
2155

Wywiad z Marcinem Olszewskim z Doctor Brew na premierze 27,5 Russian Imperial Stout we wrocławskiej Prohibicji. Pierwsze pytanie – „czy to ostatni taki wywiad i kończymy współpracę?” 😉Materiał powstał we współpracy z Doctor Brew.

9 KOMENTARZE

  1. Tomku fajnie, że zagaiłeś temat przegazowanych piw od Doktorów, niestety odpowiedź jest w rodzaju nie mam twojego płaszcza i co mi zrobisz. Zrozumiałęm, że browar nic nie może zrobić, bo hurtownie źle przechodują piwo. W takim razie hurtownie będą zwracać pieniądze a nie Doktorzy, czy możesz doktorów spytać, żeby potwierdzili? Kto odpowiada za wadliwe piwo? Proszę nie róbcie z klientów debili. Druga sprawa, która mi się nie podoba to wasze żarty z internatutów. Kim wy jesteście, że robicie sobie wała z ludzi, którzy opłacają Tomku twoją pensje? Jak przestaniemy oglądać to kto ci zapłaci za produkcje filmów we współpracy. Ten film jest płaski i nie podobają mi się odpowiedzi jednego z Doktorów i nie podoba mi się znów atmosfera lekkiego podpicia, kiedy zaczynasz sobie robić rubaszne żarty z ludzi.

    • Bo Tomasz jest naturszczykiem i nie ma pojecia o socjotechnice, różnych mechanizmach oddziaływania na drugą stronę, zabiegach medialnych itp. Z kamera oswajał się sam, sam się wszytskiego nauczył, nikt mu tam pewnie nie podpowiada żeby patrzył w ten róg albo w tamten bo cośtam. Jest tu gdzie jest w wiedzą jaką nabył samodzielnie. Po prostu nie wie ze to wypda a to nie. Czy to źle? Każdy widz ocenia samodzielnie. Moim zdaniem 'obsmianie’ delikatne komentarza nie było jakieś chamskie, ot wysmiał i tyle ale bez osobistych podjazdów w stylu „co za debil”. KOncentrujcie się bardziej na treści a nie przekazie, bo w telewizji o krafcie to niepooglądacie.

  2. Tomku, czy ten Barley Wine 27,5 blg z beczki nie byl przypadkiem na WFDP lany? z tego co pamietam byl jeden keg, ale to moze nie z beczki po burbonie? tym razem oficjalnie puszczaja premiere tego piwa i dlatego butelki?

  3. Chyba sporo tych RISow/BA od Doctorow. Calkiem niedawno byl RIS i BW w butelkach 0.5 I 24 BLG lezakowany (chyba) w beczkach po brandy. Tomku – dlaczego nie bylo recenzji? W mysl zasady, ze to powtorka i tego samego nie recenzujesz ponownie?

Leave a Reply