Butcher’s Tears w Amsterdamie

20
2578

Z wizytą w browarze Butcher’s Tears w Amsterdamie.


20 KOMENTARZE

 1. Może i komuś się podoba kobieta w dresie i w chustce na głowie, mnie nie i nie chcę takiego widoku na naszych ulicach (w sensie kulturowym), tak więc nie próbuj tu ocieplać wizerunku uchodźców i przyznaj się tak jak zrobiła to Angela, że popełniłeś błąd próbując na siłę zalewać imigrantami Europę.
  Na szczęście Grupa Wyszehradzka wywalczyła zakaz przymusowych liczb uchodźców i próba zaklinania rzeczywistości spaliła na panewce, tak więc sorry Winnetou, ale perspektywa multi-kulti nad Wisłą nie wypaliła.

  • Przejedź się do Warszawy i zobaczysz kobietę w chustce na głowie – uuuuuaaaaa strach….
   Grupa Wyszechradzka, to nas sprzeda Putinowi za czapkę gruszek, ale luz, jak mawiał wieszcz – nowe przysłowie sobie Polak kupi, że i przed szkodą i po szkodzie głupi.

   • Tak, tak, a gdyby nie Władysław Jagiełło to szprechałbym po niemiecku. LOL

    Z dwa lata temu byłem w Bułgarii, i Temelko Pampov nie bił pokłonów do dywanika. Wręcz przeciwnie, mówił że w czasie gdy Europa Zachodnia się wyrzynała także na tle religijnym, w Bułgarii pod kapciem sułtana, to Panie nuda była. Kto chciał chodzić do cerkwi ten chodził.

  • Twoje prawo zachwycać się kulturą, która zatrzymała się na etapie rozwoju pół tysiąclecia temu, natomiast próba zaszczepienia jej na nasz grunt jest z góry skazana na porażkę, gdyby to była taka prosta sprawa to Cyganie już dawno by się u nas zasymilowali, tymczasem cały czas mają pełno analfabetów u siebie.

  • Ależ piecze osobę, że inni nie mają problemu z życiem obok innych kultur. Multi-kulti w Polsce wypaliło już dawno, prześledź historię swojego kraju. Ale i tak najlepsze są pokłony wobec Grupy Wyszehradzkiej – to dzięki nim Polska wychodzi z ogona Europy! Pij piwo, zostaw politykę, kolego.

   • Ja nie mam problemu z innymi kulturami, tylko czasem te inne kultury mają problem z naszą, stąd taka a nie inna decyzja, naszej części Europy. Ja zapraszam wszystkich uchodźców do nas pod warunkiem że poddadzą się naszym przepisom imigracyjnym.

  • Nie sądzę, żeby Europa była taka jaka jest, gdyby przez wszystkie wieki zamiast Chrześcijaństwa był Islam, uważam, że skoro muzułmanie, tak cenią sobie Islam niech żyją sobie jak chcą w krajach muzułmańskich, co do Polski – ciężko nas zdefiniować kim jesteśmy, ale łatwo zdefiniować kim nie jesteśmy, nigdy nie będziemy zachodem Europy, ani wschodem Europy, ani żadnym orientem, jeśli zachód chce żyć z Islamem, ma do tego prawo, my raczej nie chcemy.

 2. Romery w Holandii. Oni wszędzie jeżdżą rowerami. Pamiętam jak w drugiej połowie lat 90 byłem tam na praktykach studenckich, to na imprezy do miasteczka kazano nam jeździć rowerami, bo dzięki temu mogłeś się napić. Tak, tak – jazda rowerem po alkoholu była tam wtedy dozwolona. Potem wracałeś drogą dla rowerów, bo te były nawet wzdłuż szos pomiędzy miasteczkami i wioskami. Nie wiem jak jest dzisiaj, ale jeśli tak jest, to mają fajnie.

Leave a Reply