Mr White, Mechaniczna Pomarańcza i American Idiot z Browaru Komitet

14
2597

Browar Komitet debiutuje od razu trzema piwami: Mr White, Mechaniczna Pomarańcza i American Idiot. Warzą w browarze Marysia w Szczyrzycu, a premiera ich piw dzisiaj w Kuflach i Kapslach.


Materiał powstał we współpracy z Browarem Komitet.

14 KOMENTARZE

  1. Pierwsza wersja książki „Mechaniczna Pomarańcza” z rusycyzmami wyszła w odcinkach w miesięczniku Fantastyka i ją posiadam :-). Zdecydowanie powieść lepsza od ekranizacji trudno zresztą dostępnej.

  2. Ja w tym roku postawiłem na Mazury i się nie zawiodłem jest pogoda, nie ma tłumów i wrażenia, że na każdym kroku chcą nnie oskubać.

  3. Co z tego, że nad polskim morzem nie ma tłoku jak w środku lata trzeba w bluzie siedzieć 🙂 Dziękuje za niewiele większe pieniądze spędzę wakacje w Chorwacji czy Włoszech gdzie nie będę się musiał martwić, że przez pół urlopu będzie lało.

  4. Patrzę na Tomka 🙂 i jak bym się widział 1 miesiąc temu na wakacjach nad Bałtykiem …. słońce 2 dni na 11 w sumie , woda całe 17 stopni ale odważyłem się patrząc na dzieci wejść do kolan !! dobrze że skrzyneczkę piwek miałem 😉 żeby zupełnie nie zwariować. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ SPOKOJNYCH WAKACJI …. RESET MUSI BYĆ

Leave a Reply