Hern z browaru Baba Jaga

11
2046

Prawdziwa superprodukcja na blogu blog.kopyra.com, czyli film o Hernie Łowcy, są dymy, green screen, kostiumy i inne bajery. A to wszystko przy okazji degustacji Hern APA z browaru Baba Jaga.

Materiał powstał we współpracy z browarem Baba Jaga.

11 KOMENTARZE

  1. A Ty nadal swoje, przecież koledzy już wyjaśnili, że zrywanie czegokolwiek ponad ściółkę jest nielegalne. Ja wiem, że przez lata z lasów wynosiło się wszystko co było możliwe, ale to było w czasach gdy ludzie jedli szczaw i mirabelki cytując klasyka, ba do lasu chodziło się żeby wyciąć choinkę prawda, niemieckim zwyczajem kultywując święto narodzenia dzieciątka by zaraz potem przełamać się opłatkiem.
    Jeśli ustaliliśmy, że las nie jest własnością każdego z nas, czyli własnością wspólną w rozumieniu społecznym to naprawdę zmieńmy w końcu to myślenie. Są kraje, gdzie zrywanie czegokolwiek w lesie jest nielegalne, a mieszkańcy tych krajów oburzają się widząc tam Polaków zbierających grzyby.

  2. ciekawa konwencja, miła odskocznia od codzienności, ale nad dźwiękiem trzeba popracować. Bez słuchawek cienko się ogląda

Leave a Reply