[autovlog] Musimy być bardziej pazerni!

19
2410

Jadąc na sędziowanie do Cieszyna, gdzie właśnie w 30-stopniowym upale raczę się, tzn. przeprowadzam eliminacje Imperialnych Porterów Bałtyckich, nagrałem autovlog z wrażeniami z wczorajszego meczu, a może nawet bardziej z naszą reakcją na ten wynik.

19 KOMENTARZE

 1. I tak można sobie zaprzeczyć w dwóch sąsiadujący ze sobą zdaniach. Najpierw mówisz, że powinniśmy być wściekli, że nie awansowaliśmy, a zaraz potem, że nie ma się co jarać bo de facto nie jesteśmy w ósemce najlepszych drużyn w Europie. Czyli rozumiem, że mamy mieć świadomość, że nie jesteśmy tacy dobrzy i jednocześnie wściekać się, że nie awansowaliśmy?

 2. To że będziemy pazerni to jeszcze trochę za mało, ludzie przez tyle lat mizerii w grze reprezentacji przecierają oczy ze zdumienia że zaszliśmy tak wysoko, gdzie jeszcze kilka lat wstecz sukcesem było utrzymanie się przy piłce dłużej niż przez kilka sekund.
  To czego u nas nie ma to oczywiście silnej ligi, ale nie tylko ekstraklasy ale także I i II-giej; jak ja słyszę że Zawisza, który grał w ekstraklasie, ostatnio już w pierwszej, a dzisiaj nie zagra w żadnej lidze, klub się rozleciał i na dzisiaj go nie ma to ja się pytam czyja to wina?
  Niestety, ale u nas nie ma ludzi którzy znają się na piłce i potrafią na niej zarobić, ciągle jest jeszcze ten stereotyp, że na mecze chodzą kibole więc żaden sponsor nie będzie w to wchodził bo zszarga sobie tylko opinię. Na tym tle wynik reprezentacji rysuje się jak miraż.

 3. Bardzo fajny vlog, bez ą ę i dobrze się oglądało.
  Przy czym nasi nie przegrali żadnego meczu, bo rzuty z punkty karnego, to już nie jest część meczu 😉

 4. Odplynales, Kopyr 😀 Nie chce mi sie wchodzic w glebsza polemike nt. przebiegu wczorajszego meczu, bo mam odmienne zdanie i obserwacje od Twoich, ale Twoje emocje sa pozytywne i to mi sie podoba, kuuuwa!;)

 5. Pozytywne komentarze w necie przykryły wypowiedzi etatowych troli. Ci zaś chętnie krzyczeli, że reprezentacja Polski to szmaciarze, a Błaszczykowski to zero. Tymczasem to g…. qupa prawda 🙂 Pazernymi na zwycięstwo można być przed meczem, a użalanie się po przegranej nic nie wnosi…

   • To nie byli moi znajomi . Nie jestem wirtualnym ekshibicjonistą i nie mam konta na pejszbukach, tudzież innych „portalach społecznościowych”. Jadąc do pracy czytałem komentarze na Interii i Gazecie Wybiórczej 🙂

 6. No Tomasz ! Dobre ! w 100% się z Tobą zgadzam. Musi być pazerność na gole na zwycięstwo na życie ! Dość biadolenia Polacy ! A nawiązanie do kraftu – do pazerności do chęci zwycięstwa jest także super trafione. Dzięki Ci za te słowa ! Polacy zmieniajcie swoją mentalność .
  Zamość pozdrawia.

 7. Gdybyśmy byli wściekli to powielalibyśmy stereotyp, że wiecznie narzekamy. Przecież sam stwierdziłeś, że jest to największy sukces od 24 lat. Rola kibiców polega na tym, by dopingować i wspierać piłkarzy. Świetnie przedstawia to sytuacja powitania naszych piłkarzy na lotnisku, kiedy fani dziękują widocznie nieusatysfakcjonowanym piłkarzom. Oni są pazerni i wściekli, dlatego odnoszą coraz to większe sukcesy, a my ich wspieramy.

 8. Minimalizmi kunktatorstwo zostało ukarane, musimy wyzbyć się tej wady. Ze Szwajcarią się udało, z Portugalią już nie. Nie umiemy wierzyć w siebie, że jesteśmy lepsi, że potrafimy ich zlać. Drużyna jest, tylko mentalnie nie jest jeszcze drużyną zwyciężców, która potrafi iść za ciosem. Nic nie stało na przeszkodzie pojechać z Portugalią w I połowie czwórką, ale nie, strzelamy 1 a potem obrona, aby tylko do karnych. Może się uda, nie udało się i to ta małostkowość nasza jest temu winna. Mam nadzieję, że teraz nie będziemy wygrywać po 1:0, tylko po 3:0.

 9. kwiczymy bo nie odpadliśmy za 1. podejściem tylko za 3. W sportach siłowych wygrywamy ale nikt na to przysłowiowego chuja nie skrzywi.

Leave a Reply