Sinem IPA z Doctor Brew

23
2518

Z racji, że byłem w USA, to nie udało mi się zdegustować przedpremierowo, ale ASAP nagrałem plenerową degustację i voila. Sinem IPA z Doctor Brew, czyli SHIPA na HBC 431.

Materiał powstał we współpracy z Doctor Brew.

23 KOMENTARZE

 1. Zawsze miło obejrzeć ale mam tylko jedną uwagę.
  Proszę tylko nie „zaglądnąłem” – po prostu zajrzałem.

  • Ok, teraz widzę. Jeśli on to zrobił za darmo, to jest idiotą, a jeśli za kasę i nie oznaczył (a nie widzę), to jest szują. Mamy się czym chwalić w piwnych konkursach, ale akurat medale dla Tyskiego do nich nie należą.

    • Tu skomentuję, bo niżej nie ma guzika „odpowiedz”.
     A co ma znajomość youtuba do rzeczy? Nie rozumiem skąd te oszczerstwa typu idiota lub szuja. Zakładam, że się nie zna i ot sobie wzniósł toast i pochwalił tyskie. Dlaczego wyzywasz go od idiotów lub szuj. Wyjaśnij proszę.

    • Idiota – jeśli reklamuje za darmo Tyskie, które obraca miliardami złotych i ma do cholery kasy na promocję w sieci. Dodatkowo medale Tyskiego nie należą do najbardziej prestiżowych.
     Szuja – jeśli wziął za to kasę, a nie zaznaczył tego, że film powstał we współpracy z KP, to jest to po prostu nieuczciwe wobec widzów.

    • Jeśli wersja druga, to faktycznie mało uczciwe. Ale na tym słowie „nieuczciwe” powinno się skończyć wypowiedź, a nie rzucać obelgami. Nie sądzę jednak by Kompania Piwowarska się chciała reklamować w jego filmach. Obstawiałbym zatem pierwszą możliwość.

     Nie wiem czy słusznym jest używać takiego słownictwa (idiota, bo chwali Tyskie) wobec człowieka, który może po prostu się nie znać na piwie a lubi Tyskie. Podejrzewam że nie zainteresował się tematem piwowarstwa rzemieślniczego, co są warte te tyskie medale a po prostu jak większość społeczeństwa, lubi piwo. Czy to Tyskie czy inny koncern to już obojętne. Ja 2 lata temu też uznawałem niektóre koncernowe piwa za dobre, zasłużone i polecałem to a nie polecałem tamtego… i co? Należało mnie nazwać idiotą? Jeśli tak, to rozumiem, że idiotami są wszyscy nieuświadomieni, że są lepsze piwa? Idiotami są wszyscy którzy znają piwa nowofalowe, ale wolą Tyskie? Idiotami są wszyscy którzy nie idą zgodnie z duchem rzemieślniczym? Przykro mi to mówić, ale tymi epitetami według mnie nie wystawiłeś sobie pozytywnego świadectwa. Szkoda. Gdzie szacunek do ludzi? Pozdrawiam.

    • Może ja jestem za bardzo podejrzliwy, ale właściciel kanału z 300k subów, ponad 20M wyświetleń, będący w sieci partnerskiej, musiał się wielokrotnie spotkać z propozycjami komercyjnymi od firm. Nie wierzę więc, że nagle zareklamował Tyskie z odruchu serca. Poczytaj zresztą komentarze pod tym filmem, to jest ewidentnie materiał we współpracy, tylko słabo oznaczony, by nie powiedzieć wcale.

 2. kolejny dobry single hop od doctora brew, chociaż ostatnio zdecydowanie bardziej mi siedzą ich piwa specjalne – zarówno old lager jak i risy i barley wine były bardzo udane.

Leave a Reply