[Piwne Newsy] 7.4.16

23
3202

Czołem! Piwne Newsy poświęcone w większości Warszawskiemu Festiwalowi Piwa. Do zobaczenia w Warszawie.


23 KOMENTARZE

  1. Wszystko ładnie, pięknie, ale mógłbyś odciąć się od tego anturażu kubańskiej rewolucji, który promuje kierownictwo festiwalu. Wystarczy pojechać na Kubę i zobaczyć co te bydlaki zrobiły z tym krajem i jego mieszkańcami. Naprawdę, czy ja muszę tłumaczyć takie rzeczy obywatelowi kraju, który pamięta jeszcze tamte czasy?

  2. Hapan znaczy po fińsku kwaśny 🙂 Ale Humalove czytaj z angielską wymową „love” bo nazwa browaru to kombinacja fińskiego słowa „humala” czyli chmiel i angielskiego „love” właśnie 🙂 premiera piwa ma być na festiwalu w Bydgoszczy gdzie chłopaki z Finlandii też mają być.

  3. Czy ja dobrze widzę, że na półeczce za Tobą stoi piwo jopejskie, które kiedyś degustowałeś? Nie lepiej byłoby postawić je gdzieś w ciemnym pomieszczeniu?

  4. Dzisiaj nie dałem rady do końca wysłuchać. Po kilku piwach uświadomiłem sobie, że nie słucham i zacząłem przełączać karty. W końcu wyłączyłem. Dzisiaj nudno.

  5. Potwierdzam, tego typu newsy są trochę bez sensu, dla mnie osobiście mało interesujące, też nie oglądnąłem do końca podobnie jak ostatnich filmów z BGM. Po kilkunastu nazwach piw, browarów, kolaboracji, kto z kim i z czym to się po prostu zgubiłem. Tego typu newsy są jak bigos.

  6. Byłem wczoraj na festiwalu i na stoisku PInty spotkałem Pana Tomka, 🙂 Kupiłem lanego Table breta i moim zdaniem wszystko fajnie tylko za mocne nagazowanie. Imperialny smoky joe to wymagające piwo ale warte wypicia;)

Leave a Reply