[VLOG] wrażenia po BGM4 i nie tylko

11
1871

Materiały z BGM4 wymagają obróbki, a tymczasem za pasem już Warszawski Festiwal Piwa, a więc podsumujmy szybko Beer Geek Madness 4, a materiały się pojawią, jak się pojawią.


Materiał powstał w ramach współpracy z Beer Geek Madness.

11 KOMENTARZE

 1. Dla mnie najlepsze piwa tej edycji to Szałpiw, Rocha Black IPA i … nie premierowe piwo Nepomucena czyli Labirytm. Genialna APA.

  Najgorsze piwa to Kraftwerk, fabrica rara straszny ulepek oraz piwa z profesji.Ten ostatni browar to ostatnio pasmo ciągłych porażek. Ostatnio unikam ich piw bo mam dosyć dominującego karmelu podszytego zakażeniami.

  USA i Japonia zawiodły mocno, bardzo słabo i na tle polskiego kraftu wypadają blado.

  • Wg. na duży plus:
   – wiadomo – SzałPiw – jeżyna
   – Roch – ta choinkowa BIPA
   – Pinta – brett

   OK: Birbant, Nepomucen, Dr.Brew, Fabrica

   Na specjalne niestety negatywne wyróżnienie niestety zasłużyła sobie BroKreacja – proponowałbym zmianę tego piwa z 7kg chmielu na Mr. Szambonurek (czegoś takiego jeszcze nie piłem, poszło do wylania… )

   Tych browarów, których nie wymieniłem jakoś szczególnie nie zapamiętałem ani na minus ani na plus.

   • Na specjalne niestety negatywne wyróżnienie niestety zasłużyła sobie BroKreacja – proponowałbym zmianę tego piwa z 7kg chmielu na Mr. Szambonurek (czegoś takiego jeszcze nie piłem, poszło do wylania… )

    To ja chyba piłem z innego kega. Moje było bez zarzutu jeśli idzie o aromat.

  • Odkąd wyrzucili Michała Grefa (głównego piwowara i jednego z założycieli) z Profesji piw nie da się pić. Ostatnie piwo uwarzone przez Miśka to Kominiarz.

 2. My peryskopowcy czujemy się poszkodowani po 100 pytaniach do… Może ta forma była faktycznie zła. Slaby mikrofon bo nie słychać pytań z sali.

Leave a Reply